Wpis z mikrobloga

W związku z tą aferą mam wrażenie, że bardzo brakuje nam drugiego serwisu na miarę wykopu. Z całym szacunkiem dla Strimsu to on się jeszcze aż tak nie rozrósł aby móc konkurować z wykopem. Większa konkurencje spowodowałaby, że osoby niezadowolone z sytuacji na jednym po prostu może iść sobie na drugi serwis i przy tym nikomu nie wadząc. Rozumiem konstruktywną krytykę ale to co obecnie się dzieje to już raczej pęd owiec, kiedy to 3/4 tych co wykopują beton nawet nie zdają sobie sprawy o co w tym wszystkim chodzi.

Wykop to nie jest żadne państwowe miejsce na którym musicie siedzieć i coś wam się od niego należy. Administratorzy widząc działanie na szkodę swojego PRYWATNEGO serwisu mogą robić wszystko aby zachować zyski - to normalne. Drugą sprawą jest to, że admini przez długi czas nie zauważali tego, że także my - wykopowicze jesteśmy ich klientami. Mam nadzieję, że to się zmieni i będzie juz większe nastawienie "proklienckie". Problemem wykopu w tym momencie jest (paradoksalnie) zbyt duża oglądalność przez unikalnych użytkowników.

Nie pozostało mi już nic tylko wybiec z krzyżem na środek wojującego dziedzińca i krzyczeć "Pax. Pax, Pax!"

#mojerozkminy #rozkminiam @wykop #oswiadczenie #aferazbozowa #aferabetonowa