Wpis z mikrobloga

#sprzedam #sprzedamtelefon
Witam, na sprzedaż posiadam świetny telefon Samsung Galaxy Note 3 N9005, wersja biała. Telefon od początku w moich rękach, bardzo go szanowałem i dbałem aby pozostał w jak najlepszym stanie. Telefon posiadam od 28.04.2014 r., kupiony w komisie w ramach rozliczenia. Telefon nie był serwisowany, nie upadł, nie był zalany. Jego wygląd oceniam na prawie celujący, ramka jest w stanie idealnym, bez żadnych odprysków, wgniotek. Jedynie rysik ma delikatny odprysk lakieru. Wszystko sprawne, wszystko działa jak należy, bateria przy intensywnym użytkowaniu wytrzymuję dzień. Ekran nie jest wypalony, kolory są świeże czyli takie jakie gwarantuje ekran Super Amoled. Prawie od nowości miał założoną folie, teraz jest nałożone szkło hartowane. Cały czas użytkowany w którymś z etui przez co wygląda tak dobrze - tylnia klapka nie była praktycznie używana i można uznać ją za nową. Ma jeszcze miesiąc gwarancji. Sprzedaje gdyż nabyłem już nowy telefon i jest mi on zbędny. Jeden z lepszych smartfonow jakie miałem w rękach. Jest to wersja na rynek europejski, działa na androidzie 5.01
W zestawie znajduje się:
- telefon
-oryginalna ładowarka i kabel
- pudełko z papierami
- białe oryginalne etui S view
- czarne etui S view
- case bumper Surplus Wind - zapłaciłem za nie 160zł
- case motomo(nieużywany)
- dodatkowe szkło hartowane
- nieużywany zestaw słuchawkowy
- końcówki do rysika

Link do zdjęć HD: tutaj

Można by go wystawić na allegro ale za kwotę ponad 1000zł, prowizja wychodzi 70zł co mija się z celem.
Odpowiem na każde pytanie. Preferowany odbiór osobisty na terenie Krakowa. Oczywiście istnieje możliwość wysyłki (do uzgodnienia)
Cena : 1100zł do negocjacji