Wpis z mikrobloga

@Hans_Olo:
Gram na lustrzane odbicie
chodzi glownie o to ze on nawet nie jest w stanie wybronic sie przed atakiem 2 wampirow
nie robi praktycznie zadnych obrazen
jedyne co jest przydatne to unieruchomienia
Nie mam najmniejszego pojecia jak takim skladem rozwale smoki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Hans_Olo:
Tylko edwina
gram teamem
ja woj/zlodziej robie chore obrazenia
Minsc spore obrazenia i do tego tanky motzno
Jaheira moj glowny healer
Edwin jakies 55 hp robi jakies 20 obrazen na zaklecie i schodzi w 30 sekund

Problem jest taki ze nie mam jak tego edwina chronic i jest niestety bezuzyteczny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Haraj: Dobrze się ustawiaj, żeby tanki zbierały obrażenia i nie dopuszczały do tyłów potworów. Rozmycie/lustrzane odbicie na siebie pomaga albo zbroja czy korowa skóra. Questa "Kamień Łotrzyków i Spaczone Runy" robiłeś? Tam Kostur Magów jest w loocie z czarodziejki. Zapewnia ochronę przed złem i niewidzialność, która działa póki nie wykonasz ataku czy rzucisz czaru. Po rzuceniu czaru, klikasz na niego (w sensie wybierasz broń) i znowu jesteś niewidzialny. Walka w tym
@Analfighter:
Nie robilem
wroce z pracy wczytam gre i zaczne go robic w sumie
Z tak niskim lvlem poplynalem bo gra nie liczac starcia z czerwonym smokiem i wysysania poziomow przez wampiry jest w miare prosta
@Haraj: Pamiętaj, że Edwin jest mistrzem przywołań. Kilka szkieletów czy ogrów zawsze może go chronić. Do łapy procę i niech strzela z daleka, obrażeń dużych nie zada ale też nie pobiegnie do przodu jak wydajesz rozkaz całej drużynie ataku. Jeszcze gdzieś fajny sztylet do rzucania +2 znaleźć, który zawsze wracał i Edwin fajnie się z tym spisywał. Nie pamiętam tylko gdzie.