Wpis z mikrobloga

@czego_stoisz_na_torach: Lech do tej akcji nie ma nic. STS sam ją stworzył a jako sponsor ma prawo do robienia takich akcji bez większych konsultacji z klubem :) Co nie zmienia faktu, że akcję genialną zrobili. Co widać po płaczu w Warszawie i zwłaszcza "obiektywnych" dziennikarzy ;)
  • Odpowiedz
@introligat0r: Grał w Lechu, przeszedł do Legii, czyli do największego wroga. W Poznaniu już go nie lubią, więc STS, sponsor, przygotował akcję, w której możesz wymienić jego koszulkę na koszulkę Kownackiego, zdolnego piłkarza z Lecha. W weekend mecz z Legią, więc STS podgrzewa atmosferę. ;)
  • Odpowiedz
Tak sie zastanawiam od jakiegoś czasu i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czym się różni Kaczorowski od Hamalainena? Nie widzę różnicy a jednak Fin miał troszkę lepsze przywitanie w stolicy.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Śpiewa "Legła Warszawa" i mówienie, że jest inaczej to kpina. Ale jedni takie rzeczy akcetpują a inni nie. Zresztą w samej Legii z tego co widziałem zdania są podzielone, dużej części kibiców się to nie podobało, a inni go tłumaczą.
  • Odpowiedz
Śpiewa "Legła Warszawa" i mówienie, że jest inaczej to kpina.


@archiemax: on jest finem xD Mógł nie wiedzieć co to znaczy nawet, no ale nawet jeśli, 5 sekund śpiewania nie ma porównania do Kaczorowskiego
  • Odpowiedz
Mógł nie wiedzieć co to znaczy nawet


@Adams_GA: tia, po pobycie w Poznaniu...
Hamalainen zdecydowanie przebija Kaczora, bo jest dalszym ciągiem sagi Ojaama, Bereszyński, Bielik i 3cią wtopą Leśnodorskiego w tym towarzystwie.
  • Odpowiedz
@introligat0r: bo chodzi o coś więcej niż tylko przejście do "wroga". Hamalainen przed końcem kontaktu mówił, że nie chce przedłużenia, bo chcę być bliżej rodziny, bliżej domu, bliżej Finlandii. A tu nagle bum i transfer do legii, która będąc warszawskim klubem jest tak samo blisko Finlandii co i Poznań. I to rozgoryczyło kibiców z Poznania, którzy uznali ten ruchza zdradę.
  • Odpowiedz