Wpis z mikrobloga

"W planie KOD chodzi o to, żeby w Warszawie nie odbył się szczyt NATO. To jest akcja wspólna: rosyjska i niemiecka, wymierzona w organizację szczytu NATO w Warszawie. Już ta akcja została podchwycona przez niemieckie pisma. „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” opublikował duży tekst, mówiący o tym, że w Warszawie nie powinien odbyć się szczyt NATO, bowiem Polska jest krajem w którym nie obowiązują standardy prawne. To jest oczywiście pokrętne i to jest część agresji na Polskę, część przeciwdziałania temu, aby Polska stawała się jednak niepodległym krajem i pokazuje, że Niemcy już uznały Polskę za strefę swoich wpływów i takie kondominium – jak kiedyś nazywał to Jarosław Kaczyński.
Proszę odczytywać marsze KOD-u, jako marsze V kolumny, szkodzącej niegdyś Polsce” - W. Gadowski
#polityka #4konserwy #kod5kolumna
  • 7
@GoraluCzyCiNieZal1: Ludzie to mają nasrane w głowach. Doszukiwanie się w tym jakichś zakręconych teorii spiskowych jest niesamowite.

Nie oczekuję że mi uwierzysz, skoro taką teorię propagujesz. Ale jako uczestnik kilku marszów i jeden z organizatorów ostatniego (12 marca), chciałbym wiedzieć, czy po wypłatę zgłosić się do ambasady rosyjskiej czy niemieckiej? Nie chciałbym popełnić faux pas
@dzieju41: Hmm? Wypowiadam się tylko w tematach politycznych, po to założyłem konto. Wykop #polityka czytam już długo i chciałem mieć możliwość uczestnictwa w dyskusji. Nie rozumiem, tam gdzieś jest oskarżenie?