Wpis z mikrobloga

@fortheworld: Ja rozumiem, że jest to satyra na polskość i w ogóle ukryty przekaz, ale jak dla mnie i tak jest zbyt prostacki z humorem dla raczej mało inteligentnych ludzi.

Tak, wiem, że zaraz zostanę zwyzywany od debili, którzy nie rozumieją złożonego przekazu tego serialu i w ogóle jest to serial o takich ludziach jak ja, ale mimo wszystko zdania nie zmienię.
  • Odpowiedz
@fortheworld: @hacerking: @Keep_Calm: @komitet_figli: Pierwsze odcinki i te najnowsze to faktycznie gówno - można powiedzieć, że serial zatoczył koło. Ale gdzieś w połowie nastąpiła jakaś duża zmiana i humor stał się bardziej subtelnym, a co więcej intertekstualny. Konkretnych przykładów nie umiem podać, bo nie pamiętam, ale niektóre odcinki miały w sobie 'to coś'. Były nie tylko zabawne, ale na swój sposób z przesłaniem. Chociaż
  • Odpowiedz
@fortheworld: Nie oglądam od czasu wprowadzenia "Jolasi" bo nie mogę znieść jej sposobu mówienia, wyglądu i zachowania. Poza tym:

1. Nowy Walduś z przygłupa dresa zmienił się w przygłupa ciotę, niewolnika Jolasi.
2. Ferdynand Kiepski z człowieka z głową pełną "oryginalnych" pomysłów zmienił się w zdziadziałego starego narzekacza, którego narzekania nie chce się oglądać.
3. Paździoch z mendy i cwaniaka stał się mendą, i starym pierdzielcem pod pantoflem żony.
4,76
  • Odpowiedz