Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: Coś GW traci formę, ja na miejscu redaktorów bym napisał "religijni fundamentaliści", wtedy każdy jej skretyniały czytelnik by pomyślał po przeczytaniu tytułu, że chodzi o "katolicki ciemnogród". ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Leonowicz: No tak średnio bym powiedział, moje pierwsze skojarzenie z określeniem "religijni fundamentaliści" to właśnie muzułmanie. I to nie skutek naczytania się Wykopu, bo tak miałem jeszcze w czasach, gdy tu nie wchodziłem, a moim głównym źródłem informacji były telewizyjne wiadomości. Po prostu teraz mamy do czynienia z fundamentalizmem islamskim, takich akcji ze strony chrześcijan nie było od bardzo dawna, więc pierwsze skojarzenie większości ludzi z terroryzmem na tle religijnym
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: aha, czyli jak gazeta pisze o faktach, omijając spekulacje, to kieruje się "lewacką ideologią". To może w dziennikarskiej doktrynie Karnowskich
  • Odpowiedz
@FlasH: Brawo. Gdy ideologia wyżera mózg, fakty przestają się liczyć, patrz: autor wpisu.
Swoją drogą, co jest niezgodnego z faktami w tym ich tytule?
  • Odpowiedz
@Robuz: zdajesz sobie sprawę, że w mediach internetowych nie istnieje coś takiego jak "click bait", a dzięki chwytliwym tytułom portale mogą się w ogóle utrzymywać?
  • Odpowiedz