Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, czas zmienić laptopa bo potrzebuję czegoś bardziej biurowego, więc #sprzedam swoje kochane #lenovo Z500.
Służył mi wiernie do gry, pracy i multimediów przez ostatnie dwa lata. Specyfikacja:

Cena: 1250zł, wliczona przesyłka.
- procesor Intel® Core™ i5-3230M CPU @ 2.60GHz × 4
- karta GeForce GT 740M/PCIe/SSE2
- 4GB RAM
- dysk 1TB HDD
- matowy ekran 15,6" o rozdzielczości 1366x768
- aktualnie na pokładzie jest Ubuntu 14.04 LTS

Laptop ma kilka mankamentów, przede wszystkim wizualnych:
- zewnętrzna pokrywa nie jest pierwszej świeżości, widać wyraźnie ślady użytkowania
- z touchpada odchodzi warstwa takiego... hmmm, naskróka? #!$%@? wi jak to nazwać, w każdym razie są takie ciapki, w użytkowaniu to w ogóle nie przeszkadza, ale nie wygląda po prostu jak nówka
- standardowy problem z Lenovo Z500, czyli odbite na matowym ekranie przyciski - przy włączonym komputerze kompletnie tego nie widać, ale gdy ekran jest wyłączony to wygląda jakby był brudny
- napęd DVD jest kapryśny, nie wiem dlaczego i od czego to zależy, ale czasem po prostu nie chce czytać niektórych płyt. Zwykle wystarczy dać mu odpocząć, zrestartować go albo spróbować za kilka godzin i wszystko śmiga :P
- bateria jest zajechana. Na Windowsie7 laptop bez baterii trzymał przy buszowaniu w internecie jakąś godzinę. Na Ubuntu to wygląda już tragicznie, bo przez zerową optymalizację systemu pod tym kątem trzyma może z 20 minut.

Poza wyżej wymienionymi problemami polecam. Dobra wydajność za niską cenę. Mogę przesłać na priv fotki.
Transakcja przez allegro lub po przedpłacie.
#komputery #laptopy #pc #handel #mirkohandel