Wpis z mikrobloga

Chcesz wiedzieć jak wyrwać loszke?
Skup się.
Musisz mieć psa. Tylko nie labradora czy pitbulla, musi wyglądać słodko. Im bardziej #!$%@? tym lepiej, tresujesz go tak, żeby #!$%@?ł się wszystkim pod nogi i na nich skakał. Następnie bierzesz go na spacer. Trzymasz go w miarę krótko, dopóki nie spotkasz swojego celu. Wtedy luzujesz smycz. Kundel wypada niczym rakieta wprost pod nogi pięknej niewiasty, smycz oplata jej się wokół łydek, kolana, tyłka, jak jest niska to może i pod cyckami. Zanim dziewoja zorientuje się o #!$%@? chodzi, do akcji wkraczasz ty. Bohatersko wyplątujesz ją ze smyczy, uśmiechasz się i mówisz coś w stylu "hehe sorki, on tak zawsze". Tak naprawdę nie ma znaczenia co powiesz, bo ona już i tak patrzy na twojego kundla i ma napad cukrzycy.
hihi nic się nie stało, jezu jaki słodki, mogę pogłaskać?
Oczywiście pozwalasz jej. Po chwili twój #!$%@? pies zaczyna się na nią rzucać #!$%@?ąc jej brudnymi łapami całe spodnie. Wtedy mówisz "Fifi nie skacz na panią".
hihi jaka tam pani, dżesika jestem
A dalej to już z górki, sama cię zacznie wypytywać jak się wabi, ile ma lat, jak często sra, zacznie ci opowiadać o swoim, ty będziesz udawał że jej słuchasz, potem randka, seks, związek, zaręczyny, ślub i nagle okazuje się że ta stara #!$%@? zmarnowała ci 20 lat życia.
Czaisz o co chodzi? Słodko wyglądający pies i nie musisz ich nawet podrywać, podrywają się same. Tak to działa. Musisz mieć psa.
#podrywajzwykopem
  • 21
  • Odpowiedz
Zrobimy to po mojemu: KUP SOBIE, #!$%@?, ORANGUTANA! Tak, #!$%@?, owłosionego orangutana, nie mówimy tu o jakiejś #!$%@? kapucynce czy innym #!$%@? szympansie. Nie pytaj mnie skąd masz go wziąć, bo to nie mój problem. Orangutana nazwij Clyde (to nie podlega żadnej dyskusji, wszystkie orangutany mają na imię Clyde - nie pytaj dlaczego, tak działa życie). Zacznij bujać się z orangutanem po mieście, zabieraj go dosłownie, #!$%@?, wszędzie: do klubów/pubów, parków, na
  • Odpowiedz
Tak poznałem obecną dziewczynę, tyle że to był przypadek a nie tresura :P
Nawet nie wiecie jak łatwo dostać numer od laski jak się ma szczeniaka rasy Beagle ;)
  • Odpowiedz