Wpis z mikrobloga

Miraski taki problem mam: uwell crown, grzałka 0.5 z zestawu. Zalałem rano liquid masło orzechowe z zampleboxa żeby spróbować i mi nie podszedł, wylałem, umyłem wszystkie części i grzałkę i taki problem mam teraz, że grzałka nie działa, bulgocze, chlapie i dymu tyle co nic... Na moje oko wysuszona była dobrze więc w czym może być problem? Po umyciu i wysuszeniu zakropliłem i odczekałem chwile
#epapierosy
  • 8
@7uras: ale ze fabryczna grzalke myles? hm. bawelna schnie w takim kubku pewnie parenascie godzin, ale nawet po wyschnieciu raczej bedzie srednio smakowac...
@vgf_: tak fabryczna, grzałki z nautilusa mini normalnie tak myłem i nie było problemów :< no trudno wkręcę na razie 0.25 i zamówię 0.5...
@7uras: te z nautka kiedyś były na włóknie szklanym chyba - można było je po wygotowaniu "wypalić", a i samo włókno schnie szybciej niż bawełna.
@Waspin: jeszcze jedno pytanko, może głupie ( ͡º ͜ʖ͡º)
jak zdejmuje tą dolną cześć grzałki a później chce ją założyć z powrotem to drut ma iść do środka czy na zewnątrz?
@7uras: mówisz o tym "pinie" i od drucie wewnątrz komina po tym pinie? Ten drut ma dotykać pina po prostu. Zazwyczaj on nie jest nawet na tyle długi, by wystawać choć trochę na zewnątrz. Jak dotyka innej metalowej części niż pina, masz zwarcie.