Wpis z mikrobloga

Mirko, wyczajcie zabawkę w Waszych #empik (opcja "sprawdź dostępność w salonie") - aktualnie jest w przecenie -90% w sklepach, więc zamiast 119,99 płacicie 12 PLN także #cebuladeals jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niby nie jest duża a mój chrześniak lat 3 jarał się mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 38
  • Odpowiedz
  • 0
ktoś dzisiaj z Was z #olsztyn odwiedzał mnie w Empiku? Sympatyczna różowa wiedziała o tej promocji a w necie nie ma o tym nic ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kazmierz: u mnie w empiku byla na kazdym pudelku naklejka -50%, pytam ekspedientki o cene no i mowi,ze tak jak widac -50%.. poszedlem do kasy jeszcze spytac i tu nagle wielkie ździwko u kasjerki bo wyskoczylo, ze 12zl - to mowie biere wszystkie czyli 4 ;) druga podeszla do niej zrobila wielkie oczy, tak jakby #!$%@?, ze wszystko wzialem, nie wiem takie wrazenie odnioslem, ale w sumie czemu miala by
  • Odpowiedz
@Kazmierz: @Del: @czerwonyziemniak: @wierzbiq: @zolwik89: @voorhees: Wołam kilka osób.

Od dzisiaj jest zmiana instrukcji, czyli zmienia się większość promocji, ułożenie produktów itd., ale najciekawsza jest właśnie ta zmiana promocji. Był pre order na The Division, koszulka z jakąś tam zawartością cyfrową za 50 zł (i potem 50 zł rabatu na grę). Od jutra na kasie ten pre order będzie wchodził
  • Odpowiedz
@Kazmierz: Ale to nie wchodzi na permanentną. Ostatnio w szafce znalazłem 30 sztuk steelbooków w folii do Battlefielda 4. Kupiłem. xd Może preordery czasem tak zmieniają, na grosz, po premierze gry.

A wczoraj Duke Nukema Forever na PS3 za 5 zeta, właśnie z permanentnej. xd
  • Odpowiedz