Wpis z mikrobloga

@pan_sting: Rozumiem, że to jest prowokacyjne pytanie? Bo nie wierzę, że nie wiesz tego, że porównujesz dwie zupełnie różne rzeczy. Z tak skonstruowanym pytaniem udowodnisz każdą tezę, więc albo inaczej je stwórz, albo ja nie odpowiem.
  • Odpowiedz
@pan_sting: Odpowiem na szybko. W Norwegii jest tak, że jak się zaczepia dziewczyny, kobiety itd., itp. to Norwegowie z reguły szybko uciekają, nie chcą rozgrzebywać tych spraw. Jak Arab zaczepi jakąkolwiek dziewczynę, a w pobliżu będą jacyś Polacy to Arab dostanie w mordę. To tak skrótowo i ogólnie.
Sam jesteś Polakiem i wiesz, że u nas takie sprawy nie przechodzą bez jakiejś awantury.
  • Odpowiedz
@pan_sting: Nie mam na myśli tego, że panicznie się boją. Po prostu wiedzą, że to co mogą zrobić przy Norwegach, przy Polakach, Rosjanach, Ukraińcach nie przejdzie. Tyle.
Poza tym tak skrajne i krytyczne mówienie o Islamie w Polsce jest raczej odwagą patrząc na to oni robią z bluźniercami.
  • Odpowiedz
@pan_sting: Ale to nie są relacje od 3 czy 4 osoby tylko ludzi tam żyjących. A gościa poznałem na kursie z norweskiego. Zresztą to samo mówi nauczyciel, który cały czas tam jeździ, który uczył na Uniwersytecie ichniejszym itd.
  • Odpowiedz
Ale tak właśnie jest. Opowiadał mi koleś co tam jeździ pracować w budowlance, że jak Polacy przechodzą ulicą to od razu Araby i czarnuchy strachają motzno


@Primusek: bo mysla, ze to Rosjanie czy inne ruskie. POdobnie jest w USA i pewnie w wiekszosci krajów bogatej europy.
  • Odpowiedz
@pan_sting: Hmm, tak. Widzę, że jesteś osobą, która ma rozeznanie w Norwegii, nie dość, że tam była, ale ma kontakty z Polakami tam żyjącymi oraz zwykłymi Norwegami. Jeździ tam co kilka tygodni, załatwia pracę i inne rzeczy. dx
  • Odpowiedz
@Primusek: nie wyciagam tak daleko idacych wnioskow na podstawie opowiadan a juz na pewno nie tworze czarno-bialych historii z tego jacy wspaniali sa polacy a jacy beznadziejni norwegowie. Kompleksy zauwazam u ciebie( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo ci pasuje to co stworzyles.
  • Odpowiedz
@pan_sting: No tak, argument ad personam. Widzę, że celujesz wysoko. Wierzę, że stać Ciebie na więcej, niż argumenty "masz kompleksy". Równie dobrze mógłbym napisać, że jesteś lewakiem i nie warto z Tobą dyskutować i to byłoby dokładnie to samo. Nigdy nie idealizowałem Polaków, więc chyba musisz mi siedzieć w duszy skoro takie wnioski wyciągasz. A może to Ty masz murzyńską mentalność i lubisz się samobiczować? Hę?
Wiedziałem, że ta dyskusja się
  • Odpowiedz