Wpis z mikrobloga

@aryss: moze byc i 22 :P chodzi o to, ze zalezy mi na tym, zeby dzisiaj obmacać :P
@kemping: @MichalQ20: tez nigdy nie mialem problemow, ale nigdy nie zamawialem z krk i zastanawiam sie czy ten przestój w trackingu jest wlasnie tym spowodowany...
@neo_vir: No oni różnie wysyłają, ja np miałem status 2/4 w realizacji i wczoraj o 24:03 dostałem maila od kuriera, że poszła wysyłka. Dzisiaj już mam sprzęt więc kurde nie bardzo ich czasem rozumiem :D
morele wysyła z krakowa więc jest szansa na doręczenie dziś


@MichalQ20: Jeśli chodzi o paczomaty to nie ma najmniejszego znaczenia. Wszystkie paczki jadą do sortowni głównej pod Łodzią i stamtąd są rozwożone do poszczególnych oddziałów.
@kon-jakub: pewne info to jest? Szok...

@MichalQ20: "otoz nie..." Infolinia inpostu powiedziala mi, ze paczke nadano w katowicach i ta #!$%@? przyjedzie dopiero w nocy stamtad... Tzn teraz nie wiem czy nie z łodzi po tym co Mirek wyzej napisal :P
@neo_vir: Tak, info od insidera w inpost :) wszystkie paczki są wyjmowane z paczkomatu i jadą do Łodzi, tam są sortowane i jadą do miasta docelowego. Wyjątek stanowią paczki w których paczkomat nadawcy = paczkomat odbiorcy.
@MichalQ20: przepracowało się u nich trochę czasu. Jeszcze kiedyś magazyn był przy ulicy mogilskiej, w tym samym miejscu gdzie do niedawna stał netpunkt. Teraz powstanie nam tam piękne osiedle mieszkaniowe :D