Wpis z mikrobloga

@Basher @fishboun @pinokiobmx @Filipix @gallekonom @NormanNyss @Szybkowolny @bledzioch Dzięki wielkie za zakopanie znaleziska nawet go nie czytając ! Za nic nie wiem, gdzie jest spam albo treść nie odpowiednia ( a powód nie nadaje sięz powodu afery - wiadomo ) Dziękuje ! Jesteście #!$%@? użytkownikami wykopu chcącymi się nachapać okazją w której każdy nawet do dupy użytkownik ma szanse na główną #taksegadam #shitwykopwykopuje #debilizmosiagaszczyty
  • 17
@lukaszwasyl: Rzeczywiście spojrzałem tylko na miniaturę i myślałem, że w środku znajdę kolejną aluzję do Elifka. Sorry, ale zakopuje z miejsca zbożowy spam, proporcja normalnych tematów to jakieś 99 do 1 więc twój wykop był wypadkiem przy pracy.
@Filipix: dalej jesteś #!$%@?, bo jeżeli by cię interesowało jakkolwiek co się dzieje to byś nie zakopał ( nie mówię o wykopaniu ) W takim czasie ? A kiedy będzie ten normalny czas ? Potrzeba zakopywania z rzędu zboża i znormalnienia wykopaliska a co za tym idzie - główną @bledzioch: nie chce sobie non stop psuć statów - 95 dodanych 5 opublikowanych - dodawałem #!$%@? znaleziska a jak teraz dodaje
@lukaszwasyl: No to teraz ty pojechałęś jakie znaczenie mają dodane i opublikowane ? Dostaniesz odznake super wykopowicza czy jak? Ja mam 18 dodanych 8 na głownej w tym 4 spamy, dziś które mi z miejsca zakopali. Czy mnie to boli ? No bez jaj, pierwszy raz widzę by dla kogoś były ważne jakieś nieistotne statystyki.
@lukaszwasyl: przeczytalem, ale:

nie nadaje sie, nie interesuje mnie ta tematyka, ten wykop, chce zeby wykop byl w koncu normalny, Twoja wypowiedz zgloszona do administracji za obrazanie wykopowiczow a Ciebie blokuje, dowidzenia.
@Filipix: obstawiałem, że ci normalniejsi pozostawią w stanie stagnacji znalezisko - co by zaczęto to normować - przejechałem się @gallekonom: w sumie to kiedyś było ważne - od kilku miesięcy sobie odpuściłem ze znaleziskami a i tak podskoczyłem ( choć równie dobrze mogę być pomarańczowy - jeden kij ) Po za tym trochę szkoda tego, że 24 h po aferze dalej to samo gówno - było minęło, próbuje dodać coś
@pinokiobmx: pozwól, że cię podsumuję

-jako jedyny zakopałeś za nieodpowiednią treść po 1 minucie - gdzie nie widziałem nic nieodpowiedniego

-nie interesuje cię, mogłeś zostawić ew zakopać pod nazwą nie nadaje się

-patrząc na twój profil i obserwując co ostatnio dodałeś podtrzymuje swoje stanowisko, mogę to wyrazić w innych słowach jeżeli ww. jest zbyt obraźliwe dziękuje