Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #animeart [ artysta: #makadamixa ] #yuri
Kurcze miałem tak dobry humor jeszcze kilka minut temu a teraz muszę sobie odreagować po kolejnej "wspaniałej" wieści o wyznawcach muchmada :/.
Jak ja się cieszę, że random jeszcze istnieje. Kochaj to co piękne nim nie będzie za późno. ( ͡° _ ͡°)7
FlaszGordon - #randomanimeshit #animeart [ artysta: #makadamixa ] #yuri
Kurcze miałe...

źródło: comment_FX2smPX4cPtjWgrsfCDIewlEsN9yU40m.jpg

Pobierz
  • 20
@Shinoa: Nie chciałem byś psuła sobie humor ale przed pewnymi informacjami nie da się ukryć :p.
Szczerze mówiąc... powinno mnie walić czy to się dzieje w UK, Francji czy innym tolerastycznym kraiku... powinno ale tak nie jest.
1. Mogę nie przepadać za obcymi nacjami ale ludzie z nich nie zrobili mi nic złego. Żyją własnym życiem i mają teraz na głowie islamskie #!$%@?... ja im współczuje.
2. Jeśli sąsiadowi się dom
Zdecydowanie więcej było Polaków

@Shinoa: No i teraz martwić się z tego powodu czy cieszyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kilka lat temu pewnie bym ciebie zachęcał do wyjazdu w dalekie kraje (perspektywy były lepsze)... dziś się warunki diametralnie zmieniają więc tylko powiem... przemyśl to jeszcze.
@FlaszGordon: Perspektywy były i są coraz lepsze, zwłaszcza odkąd PiS doszedł do władzy :)
Nie wiem czy zauważyłeś, ale tydzień po wyborach, bilety na RyanAirze były po... 100zł. Takie #heheszki :P

No i porównajmy sobie pensję. Tutaj po studiach idziesz i masz może 1600zł na rękę, o ile znajdziesz pracę. Do tego pracę w zawodzie w którym się kształciłeś. W pracy nie szanują Cię zupełnie, spartańskie warunki, groźby, prześladowanie itd.

W
@FlaszGordon: To zależy, ja tutaj jestem tylko od komputerów (chociaż też już mnie to męczy i mam dość) :P
Ostatnio pralka się zepsuła. Pierwsza myśl jak ją naprawić?


A później zawołałam fachowca, okazało się że w zasadzie nic się nie da z tym złomem zrobić i trzeba było kupić nową. Tak to jest jak kupuje się szrot MPM czy Eldomu ;)
Tak się trochę wtrącę, w końcu mam swoje 5 groszy to nimi rzucę a cO!

Perspektywy były i są coraz lepsze, zwłaszcza odkąd PiS doszedł do władzy :)

Szczególnie dzięki ustawie 500+, bogactwo!

No i porównajmy sobie pensję. Tutaj po studiach idziesz i masz może 1600zł na rękę, o ile znajdziesz pracę. Do tego pracę w zawodzie w którym się kształciłeś. W pracy nie szanują Cię zupełnie, spartańskie warunki, groźby, prześladowanie itd.
@kurokaeru: Żartowałam sobie z tym PiSem, według mnie jest coraz gorzej :)

@norypS: Nawet nie wiesz jak bardzo mi krwi właśnie polacy napsuli. Jak wyjadę następnym razem to nie przyznam się do bycia polką, nie ma mowy...
Obrabianie tyłków za plecami, podkablowywanie do szefowej, kładzenie kłód pod nogi na każdym kroku, ciągle wypici itd itd.
@norypS: @Shinoa: Z tymi 5 muzułmanami chyba żartujesz ...
Ja tam wolę dostawać kłody pod nogi niż maczetę w kart.

Co do polaków to się też na nich przejechałem jak w Anglii byłem, taka mentalność tego bydła, że nikt nie może mieć lepiej niż oni, oni są najmądrzejsi itp. Najlepiej po prostu trzymać się z daleka od większych skupisk obcokrajowców bo nie ukrywajmy ale większość jak nie 90% ludzi co