Wpis z mikrobloga

@muciaczek: Nie byłem fanem Archeage'a bo za każdym razem jak go odpalałem, czułem jak ktoś siłą wyrywa mi portfel z kieszeni. Wszystko to, co odróżniało go od reszty MMO, było nie dość że skrajnie niedopracowane, to jeszcze schowane za milionem ciągłych płatności. W BDO płacisz raz i dostajesz cały kontent. W dodatku jest go o wiele wiele więcej. Złożony system handlu, rozbudowany crafting wraz ze zbieractwem, łowiectwem, wydobywaniem itd., zatrudnianie
  • Odpowiedz
@Fido2801: dzieki za odpowiedz. Tak jak mowisz- w ArcheAge bez glebokiego portfela rozgrywka juz od samego poczatku sprawia problemy i nawet po roku grania (maniaczenia!) bylo ciezko sie utrzymac w jakichkolwiek rankingach. Mimo to- otwarty swiat, roznorodnosc klas, morskie walki (w koncu morze nie bylo przeszkoda, a kolejnym terenem do rozgrywki) sprawily, ze przez ponad rok chcialem do tej gry wracac. Czekalem wlasnie z zakupem Black Desert na jakies konkretniejsze
  • Odpowiedz
@Harriet: Ja z pewnoscia bylem jednym z nich. Fakt- moje jedyne i ostatnie spotkanie z grami przed ArcheAge to Tibia i HellBreath, jednak caly system domkow, pojazdow, transportu, aren itp. mnie wciagnal do stopnia uzaleznienia.
  • Odpowiedz
@muciaczek: Obecnie jeszcze nie wprowadzili wszystkich klas więc spokojnie, będzie wybór pod każdym względem jeszcze większy niż obecnie. Co do wody, to ta tutaj też nie stanowi problemu. Są tratwy, łodzie itd. a postać potrafi pływać i nurkować ;) A jeśli jesteś fanem takich klimatów RP gdzie budujesz, bawisz się w domki, handel i tego typu rzeczy, to możesz kupować w ciemno.
  • Odpowiedz