Wpis z mikrobloga

Witajcie...
Apeluję do wszystkich porządnych i normalnych ludzi którzy to czytają. Pamiętacie nie tak dawno była sprawa gdzie powiesił się mały 14 letni chłopiec prześladowany ponieważ nie wytrzymał języka jakim posługują się ludzie w internecie. Ludzie po tej tragedii szukali winnych wszędzie i zastanawiali się skąd biorą się takie zachowania u młodzieży. Odpowiedź jest prosta to wina nas wszystkich dorosłych internautów którzy przechodzimy codziennie obojętnie gdy ktoś kogoś obraża i nie zgłaszamy tego administracji. Jest wielu ludzi chorych którzy nie potrafią panować nad emocjami i którzy atakują ludzi tutaj na wykopie nie liczą się argumenty poczucie humoru, szacunek do innego człowieka ani żadne inne cywilizowane wartości ja jednak wierzę, że tych normalnych jest więcej dlatego zwracam się do was z prośbą o wykop efekt i do administracji o ukaranie tego człowieka. Nie każde innym na siłę zgadzać się z moimi argumentami jednak tutaj nie ma argumentów ludzie tylko obrażają i taki jest skutek tej naszej polityki w kraju i kampanii politycznej nienawiści najbardziej odbija się to na młodym pokoleniu... Apeluje do wszystkich normalnych ludzi. Rozmawiajmy a tych którzy nie umieją rozmawiać i jedyne co umieją robić to wyzywać i obrażać usuwajmy z takich stron bo to oni powinni ustępować mądrzejszym a nie nas terroryzować przemocą która dziś jest werbalna a jutro skończyć się może na ulicy...

http://www.wykop.pl/link/3058033/apel-do-jaroslawa-kaczynskiego-andrzeja-dudy-beaty-szydlo-oraz-pis-czyli/
Pobierz Witold_Wu - Witajcie... 
Apeluję do wszystkich porządnych i normalnych ludzi którzy ...
źródło: comment_LqRTflFwom3VenMcjQvxf4O2aZ73HR2O.jpg
  • 13
@cichy1405: dzięki, może według Ciebie jest słaby ale na tyle mocny że oni by mnie za niego zabili i uważają że studiuje dziennikarstwo ( bo przecież będę pracował dla GW ( ͡° ͜ʖ ͡°) )... właśnie po tych emocjach widać, kto jest kto bo przecież po co się taka nienawiść do autora słabego filmiku jak ten...
Witold_Wu - @cichy1405: dzięki, może według Ciebie jest słaby ale na tyle mocny że on...
@Witold_Wu: Człowieku kto by Cię zabił?

1) Ten "materiał" ma cechy manipulacji i próby wpływania na odbiorcę. (Po co ta wstawka z Samych Swoich + pseudo emocjonalna muzyka na koniec.

2) Sam montaż i realizacja fatalna, nie dopasowanie głośności, raz wyjący dron, zaraz nie słychać sędziego, potem głośna muzyka.

Wstawiasz gówno a potem się dziwisz że ludziom się nie podoba.

I na koniec co ten filmik miał w ogóle na celu?
@Witold_Wu: Zbaw nas Witoldzie_WU? Nie przesadzasz? Jak komuś zmarł ktoś na zawał, to należy zakazać reklam leków? Jak ktoś stracił dziecko, to zabawek i syropków? Czyli najlepiej trzymać wszystkich pod kloszem i dawkować im tylko miałkie historie?
@cichy1405:

Po 1 co jest manipulacją? To że KOD prostuje ? Sami Swoi ? Piosenka z kampanii PIS? Wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego ? Wyrok trybunału ? To się działo naprawdę...

Po 2 fakt jestem amatorem i zrobiłem to w przypływie weny jednak nikt nie wpadł na to wcześniej...

I co będziecie teraz wchodzić i mi cisnąć jak Leszke był obrażany ? Skoro nie jesteś za PIS to czemu tak Cię to boli
@Witold_Wu:

Po 1 co jest manipulacją? To że KOD prostuje ? Sami Swoi ? Piosenka z kampanii PIS? Wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego ? Wyrok trybunału ? To się działo naprawdę...


Co się działo naprawdę w samych swoich wtedy była mowa o TK? Bo jakoś sobie nie przypominam.

Po 2 fakt jestem amatorem i zrobiłem to w przypływie weny jednak nikt nie wpadł na to wcześniej...


Na co nikt wcześniej nie wpadł na
@cichy1405: Więc widocznie brak Ci poczucia humoru bo mnie to bawi...

Pomyśl:
Skoro ich partia nazywa się PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ to jest działanie też trochę podprogowe...
Przykładowy dialog:

- Jesteś za PRAWEM I SPRAWIEDLIWOŚCIĄ ?
- Nie nie jestem...
( już samo to brzmi jak by każdy kto tak mówi był przeciwko prawu jakie istnieje w państwie czyli był jakimś anarchistą wrogiem sprawiedliwości )

Poza tym jak nie rozumiesz to Ci