Wpis z mikrobloga

Mirki od #xiaomi #redmi3 dostałem smska od majfrendów, że mogę już odblokować bootloader, wchodzę na stronkę, ściągam appke, podłączam fona wg instrukcji, ale przy weryfikacji (1 krok) dochodzi do 50% i wywala że nie może zweryfikować.
Czy redmi3 jeszcze nie jest dostępny do odblokowania?
  • 10
  • Odpowiedz
@sebawo: pamiętaj żeby zalogować się na fonie na konto Xiaomi jak już będzie Unlock Tool. Mnie też stanęło przy Rn3 na 50% bo nie byłem zalogowany ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rubik: jak KU%^&(, w programie wyraźnie stoi, że mam przejść do trybu fastboot, czyli wyłączam telefon, trzymam vol down i power aż się włączy, wtedy podpinam kabel a na ekranie jest grafika fastboot. gdzie tam się zalogować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sebawo: mireczku nie przeklinaj mie tu.. Zaloguj sie tam gdzie sie zazwyczaj loguje, w aplikacji Xiaomi Chmura albo w Ustawieniach. Dopiero potem wyłącz telefon i reszta krokow jak opisałeś. Chodzi o to żeby ten telefon był "odnotowany" na koncie, inaczej nie przejdzie odblokowywanie. Chodź tutaj chyba Tool nie działa, także poczekaj aż będzie kompatybilna wersja. Czytaj ze zrozumieniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rubik: no to mów mie tu dużymi literami a nie tak półsłówkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) logowałem się z telefonu na Mi Account już wcześniej, więc to już powinno zabanglać ;)
  • Odpowiedz