Wpis z mikrobloga

@MatthewDuchovny: tak z 1-2 ,etry nad ziemią, nic im nie będzie jak się sturlają, pisklaki gągoła (gatunek kaczki) spadają na glebę z dziupli która jest często kilkanaście metrów nad ziemią i więcej. szacunek za okazanie zainteresowania ich losem, sam kiedyś miałem podobną sytuację.
  • Odpowiedz
@moon_bluebird: PS. Mam jeszcze jedno pytanko. Jeden ptak jak widać na zdjęciu miał taką linkę z czymś puchatym. Nie wiem - wydawało mi się, że to ze strychu linka z kurzem więc to odciąłem, nie przyglądałem się za bardzo tylko przeciąłem linkę. Nie chciałem za bardzo dotykać ptaka. Wiesz może czy to zwykla linka czy ptaki mogą mieć takie coś? Słabo się znam :P
MatthewDuchovny - @moon_bluebird: PS. Mam jeszcze jedno pytanko. Jeden ptak jak widać...

źródło: comment_D8LrJ7bwMQ06CnxCssV8RvMKoSRmTpHR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@moon_bluebird: i jeszcze aktualizacja. Włożyłem do metalowej miski dużej trawy więcej i w środku jest mały Kos. Podleciało parę Kosów ale póki co kręcą się tylko blisko i nie dają mu jedzenia. Jeden kos podleciał do tego gniazda na strychu. Póki co tylko się kręcą :/ Nie wiem czy dać jesć czy poczekać aż pisklak będzie się domagał głośno
  • Odpowiedz