Wpis z mikrobloga

@Theos: wyobraz sobie Nasri, RvP, Song, Fabregas, Clichy, Adebayor czy Toure. Moze i wiecej z ostatnich lata, ale oni najbardziej mi przypominaja sie. To by byla mistrzowska ekipa.
  • Odpowiedz
@Nunino: nie zakładaj, że wszyscy by zostali, bo olbrzymie pieniądze szejków i siła wielkich klubów (Barca) to czynniki niezależne od AFC. ;)
  • Odpowiedz
@Theos: No dobra. Ale jakby przedstawili ciekawy projekt, dokupienie paru zawodnikow, a nie tylko sprzedaz. Przeciez od ostatniego mistrzostwa oni tylko sprzedaja.
  • Odpowiedz
@Pustulka: spokojnie, ja jestem ciągle zdumiony, jak on potrafi kondycyjnie i pod względem motywacji przygotowywać Arsenal na końcówki sezonu. ;)


  • Odpowiedz
@Theos: A może cieszyli się dlatego, że przed tym sezonem ogromna liczba kibiców i ekspertów wróżyła im bycie poza top4? Twierdzili, że klub po odejściu Van Persiego już się nie podniesie oraz biorą pod uwagę fakt, że był to najsłabszy kadrowo Arsenal prowadzony przez Wengera. Poza tym w pewnych momencie sezonu byli nawet na 10 pozycji, a na 9 kolejek przed końcem Tottenham z 4-tego miejsca miał nad nimi 6pkt
  • Odpowiedz