Wpis z mikrobloga

@ziooomekk2: mi pokazywało że przesyłka została zarejestrowana na stronie DPD potem ruszyła przesyłka na tej chińskiej stronie a dzisiaj dostałem awizo. Jak będę już miał fizycznie paczkę w ręce to potwierdzę czy to faktycznie waga ale wszystko na to wskazuje
@bara_83: oooooo to są jeszcze takie miejsca? U mnie w dni awizacji po 19.00, jak się już pracownicy rozliczą :D. Swoją drogą wlaśnie mam awizo z czwartu/piątku, a dziś go na poczcie nie było "nie zdał pakietów", więc uwierzę we wszystko!
@adam-kondek: Tak, ale rozmawiamy tutaj o specyficznej sytuacji - cześć rzeczy z Equicka poszła pocztą (Estonia/RRxxxxxxEE), cześć ma w trackingu DPD... masz w trackingu na Equicku informacje o przekazaniu przesyłki do DPD i przyszła w Polsce do Ciebie pocztą? :>
@adam-kondek: Ja pytam czy masz wpis o DPD w trackingu Equicka... Ty mi odpisujesz, że masz na paczce RRxxxxxxEE. Się dogadaliśmy, ale jasno wynika, że Twoja paczka z Equicka poszła pocztą (nie DPD) i to nic dziwnego, że przyszła pocztą. Pytaliśmy o te z DPD ;-)
U mnie paczka dostarczona przez DPD z szła 5 dni roboczych od nadania w Chinach , ale to było zamowienie z innego sklepu nie z jd tak wiec żadne Eqick , patrze wlasnie na formularz nadania i nadane zostało przez jcex.com w polsce jak widac przejmuje to DPD wiec generalnie kurier jest szybki o ile nie idzie eqickiem :)
@bara_83: tam przesadzasz - po prostu organizacja pracy. Pewnie jakieś przesłanki do tego są - duży rewir, mała poczta? Poczta czynna do 18, listonosz chodzi do 18... no nie ma kiedy wydać takich. Może za malo osób wieczorem, za duże kolejki, cholera wie. Jest jak jest i trzeba z tym żyć :-P