Wpis z mikrobloga

Dlaczego to robicie? Dlaczego psujecie ten serwer? Owszem, ja na 293 lvlu ze sprzedaniem loota może się uwinę 10-15 minut, ale co z osobami poniżej 100? Będą tracić pół godz na samo bieganie w celu sprzedania loota, macie Wy rozum i godność człowieka? Chcecie zwiększyć ruch na markecie? Jak wy sobie to wyobrażacie? Przynosze z hunta 20 woi, kto ode mnie to skupi skoro na serwerze gra po 50-70 osób??

Gracze cały czas czekają na nowe ciekawe miejscówki gdzie będzie można fajnie pohuncić a Wy tracicie czas i dodajecie całkowicie niepotrzebne zmiany.
#mirkots
  • 11
@kot_jarka: tylko zauważ, że teraz poza tagiem #mirkots praktycznie nie ma reklamy - a z tego, co zrozumiałem z nie jednego postu tłumaczącego to - dopiero po skończeniu paru większych questów/naprawianiu uciążliwych bugów będzie prawidłowa reklama. imho, panika jakby serwer miał co najmniej jutro zostać wyłączony
@redmonk: Może i była, ale dzięki temu część graczy, którzy mogli sobie pozwolić na granie przed zmianą cen, była w stanie zbić spore majątki. Teraz gracze nie mają żadnych szans, żeby to chociaż próbować dogonić. Jest to trochę nie fair ( ͡° ʖ̯ ͡°) Uważam, że to nader drastyczna zmiana. Jeśli administracja chciała powstrzymać inflację, to trzeba było podnieść drastycznie czynsz, albo myśleć o tym przed resetem.