Wpis z mikrobloga

@chce_miec_psa: dostał 10 plusów od lekarzy, i waży już 4kg :P
@pucka25: jak samopoczucie przed? Zostało Ci 7 dni, ale pamiętaj, że z terminami jest różnie. U nas się zaczęło 7 dni po terminie :)
@kolegikolega: 10/10 już ma 4kg, urodził się jeszcze tamtego dnia, niestety był za duży i skończyło się cesarskim cięciem. Poza tym wszystko wporzo :)
  • Odpowiedz
@mortt: poza tym ze ciągle płacze i juz mam dosyć bycia w ciąży to ok. wizyta u kosmetyczki na poprawę nastroju zaliczona, wiec mam nadzieje urodzić jak najszybciej :) Ja juz mam skurcze dość odczuwalne także w każdej chwili może się zacząć.

Zazdroszczę wam że już po, a już w domku?
  • Odpowiedz
@pucka25: słyszałam, ze do porodu lepiej nie mieć pomalowanych paznokci, bo jesli cos sie dzieje nie tak to najpierw sinieje skóra pod płytka. prawda to? nie przejmuj sie tez płacze a jeszcze duzo przede mna.

@mortt: gratuluje raz jeszcze, zdrowo sie chowajcie :)
  • Odpowiedz
@chce_miec_psa: teretycznie nie powinno się, ale dziś są tez inne metody obserwacji. Ja mam zrobione na przezroczysto, wiec płytkę widać. Po porodzie wracam do koloru. Ja całą ciążę nic, żadnych humorkow ani zachcianek. A teraz, te ostatnie 2 tyg to non stop. Jeszcze najbardziej wkurza jak ludzie się głupio w kolejkach przyglądają, ale ustąpić miejsca nie ma komu.
  • Odpowiedz
@pucka25: Tak, to było straszne, jak tylko poszliśmy z żoną do galerii handlowej to były spojrzenia "ooo brzuch" i gapili się w ogóle się z tym nie kryjąc. Czasem jak mijałem takich ludzi i mówiłem "tak, to ciąża" to buraka spalali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do ostatnich dni ciąży - śmialiśmy się z żoną, że to jest specjalnie tak męczące na koniec, żebyś już chciała
  • Odpowiedz
@mortt: jak dobrze, ze nie tylko ja to czuje :)

Tak, torba spakowana juz jeździ w bagażniku. Bak pełny, pilnujemy telefonów i czekamy.

Bardzo fajnie, że jesteś takim wsparciem dla żony :)
  • Odpowiedz