Wpis z mikrobloga

Może ktoś wie?
Dziadek ma stary telewizor miał podłaczony przez remontem bloku tależ sat do tego dekoder i wszystko smigało. Remont bedzie troche trwać, wiec poszperałem troche w googlach i znalazłem antene pokojowa i teraz pytanie kupować? bedzie to dzialać na starym telewizorku? Czy wystarczy tylko podlaczyć i bedzie wszytsko okay?
#telewizory #technologia #elektronika
polonia66 - Może ktoś wie?
Dziadek ma stary telewizor miał podłaczony przez remontem...

źródło: comment_Hz7VIxRXwA78f8aupnmTdBaYMXqFOU37.jpg

Pobierz
  • 24
tuner dvb-t?


@alibaba848: @atri: Dzieki za odpowiedz!

Tak jak myslałem...Dekoder ma na ktorym jest telwizja "N". Poprawcie mnie jesli sie myle. Jesli obcena antene sciagneli, dekoderowi brakuje anteny czyli wystarczy podlaczyc taka antene do dekodera i bedzie działac normanie jak wczesniej?

(Zamiana taleza na takie pudełko jak na obrazku wyzej?)
@rebul4: @alibaba848: Sytuacja sie ma tak, że ja emiegracji. A dziadek to moj stary sasiad, pamietam ze miał jakis dekoder tylko nie mam mozliwosci go mu ustawić...Zadzwonil do mnie, ze ma taki problem. A dekoder działa bez anteny?
@alibaba848: Jest bardzo mało przyjazny, niestety :( ale masz racje taka opcja, była by najlepsza... lub zamowić jakiegos speca. Jutro mu wyjasnie jak to wyglada. Specjalista/ kupno nowego tv/ lub czekać na mnie do kwietnia to zrobie wszytsko.

Dziekuje za odpowiedzi!!!
mistrzuniu, dekoder n-ki działa na talerzu (telewizja satelitarna) a ta antena z obrazka to (telewizja naziemna)


@alibaba848: Ale są dekodery satelitarne n-ki, które mają też wbudowany dokoder DVB-T i wtedy właśnie wystarczy tylko podpiąć taką antenę telewizji naziemnej. Wiem, bo z pół roku temu robiłem to u mojej babci i działa super.

@polonia66: Jeśli ten dekoder satelitarny z N-ki ma takie gniazdo antenowe tv naziemnej, to zabangla. Łatwo też możesz