Wpis z mikrobloga

15 Years of Total War
#rozdajo #totalwar #giveaway #steam #attila
Mam kod na gre Total War ATTILA, który trzeba wpisać w Steam->Gry->Aktywacja produktu w Steam
Każdy kto zaplusuje do 06 marca do godziny 23:59:59 weźmie udział w losowaniu tego kodu.
Nie wiem ile gra jest warta, ale to chyba jedna z nowszych produkcji z tamtego roku, niestety nie jestem fanem więc sobie rozdam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ps. Wszyscy mogą, zielonki też ( ͡ ͜ʖ ͡)
Xavax - 15 Years of Total War
#rozdajo #totalwar #giveaway #steam #attila
Mam kod n...

źródło: comment_pshhnpLoEPMtDnM80dgPgCbV2nIcnxUI.jpg

Pobierz
  • 19
@wersX: Mówisz o tej części w której AI zrywało sojusz i wypowiadało wojnę żeby zablokować port jednym statkiem BO TAK. Gdzie AI wysyłało na w pełni obsadzone miasto 4 oddziały wojska i trzeba było z tym walczyć ręcznie bo automat kasował ci 50% armii?
Gdzie dyplomacja nie istniała bo AI jej nie uznawało?
No świetna część...gdyby nie mody to medieval 2 byłby takim samym produktem co rome TW.
A TW skończyło
@Xavax: widze ze w tej czesci w koncu wojsko robi uzytek z tarcz i sie broni przed ostrzałem.

Pozatym #!$%@? mnie w Total War niedocenianie łuczników, na samym wykopie było pokazane ile strzałów potrafi oddać wprawiony łucznik z przygotowanymi strzałami, a w total war najlepsi moi łucznicy bronia zamku, stoją na murach pol bitwy i nie maja naszykowanych strzał i strzelają co godzinę xD jednostka 60 "elitarnych" łuczników zabija 5-10 osób
Nie #!$%@? was w w tej części, że AI, w kampaniach spamuje jednostkami strzelczymi? No co bitwa to 50% armii wroga to łucznicy albo inne strzelcze tałatajstwo.( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Prezes_roku: Teoretycznie...Generalnie mody poprawiają AI dzięki czemu gracz nie wygra całej gry jedną armią złożoną z paru oddziałów piechoty i paru oddziałów kawalerii najsłabszego sortu (tak to było możliwe na najwyższym poziomie trudności) jednak zdolności AI w zakresie dyplomacji to #!$%@? i nie możliwe do całkowitego poprawiania. Dlatego gdy część grup moderskich postanowiła dać zablokowaną możliwość dyplomacji. Nierozerwalne sojusze i brak możliwości zakładania nowych (rage of dark gods czy submody do