Wpis z mikrobloga

@kubazet7: firefox czy chrome chodzi dużo wydajniej nawet bez jakiś tweaków. Ubuntu odradzam, zainstaluj Minta (pochodna ubu ale dużo lepsza). Spróbuj zainstalować najpierw na Virtualboxie, zobacz jak działa (oczywiście będzie działać gorzej bo emulacja) ale warto, bo czasami możesz takim zainstalowaniem na 1 komputerze linuxa #!$%@?ć tablice 'patrycji' :C kiedyś za gówniaka #!$%@?łem przypadkiem i tylko parę rzeczy odratowałem, a reszta poszła się #!$%@?ć. Najlepiej sobie wygoogluj przed zainstalowaniem linuxa jak
  • 0
@Kernel_poza_kontrolo: najbardziej obecnie wkurza mnie dosyć wolne działanie. Mam laptopa Dell, w sumie nienajgorsze parametry (i5, 8 GB, grafika sprzętowa 820M) a mimo wszystko mam lagi w przeglądarce czy nawet na mirko. Może po prostu lepiej przeinstalowac system bez tych wszystkich dupereli od Dell'a?
@kubazet7: oczywiście, że tak! i5 ? 8gb ramu? to dobry sprzęt, nie ma mowy, żeby były jakieś lagi :) Czysta instalacja Windowsa 10, albo jak chcesz to możesz spróbować linuxa (polecam), obecnie pracuję na mincie a mam lapka z jedenym z pierwszych modeli i3, 4gb ramu i nie zacina mi tutaj nic :)