Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem ze #spotify.
Mianowicie ktoś włamał mi się na konto i słucha muzyki za mój hajs. Najgorzej, bo edytuje playlisty i wrzuca jakieś popowe gówno do ulubionych.
Hasło 3 razy zmieniałem, klikałem "wyloguj na wszystkich urządzeniach", a on nadal włazi.
Hasło mam >15 znakowe.
W ogóle było chyba jakieś włamanie do spotify, bo nie jestem jedyny z tym problemem: link.

Support od dwóch dni nie odpowiada.
Co jest nie tak? Jak go zablokować?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hheroinMe: tak robiłem i to ze 3 razy. Za każdym razem zmieniałem też hasło. Nic nie pomogło. Wydaje mi się, że to spotify ma problem z zabezpieczeniami.
Mam hasło ok. 20 znaków, niepowtarzalne gdziekolwiek indziej.
  • Odpowiedz
@Dawwido: spróbuj zrobić to samo z innego komputera (najlepiej nie w tej samej sieci). Jeżeli problem się powtórzy to znaczy, że masz jakieś zwidy.
  • Odpowiedz
@Dawwido: Poradziłeś sobie z tym? Mam podobny problem, mam konto Spotify założone przez Facebooka, i mimo tego, że zmieniam hasło na Facebooku, to dalej ktoś loguje się na moje konto starym mailem i hasłem.
  • Odpowiedz
@CrossX: logout everywhere na angielskiej wersji strony pomogło. Na polskiej coś ten guzik jest popsuty.
W twojej sytuacji może spróbuj rozłączyć konto od facebooka i zmienić hasło i zrobić "logout everywhere" na angielskiej stronce.
  • Odpowiedz