Wpis z mikrobloga

@Koller: To jest serwer typu Role-Play, odgrywanie realnego życia, także nicki muszą być w grze takie jak imię i nazwisko, jednak na forum masz już normalne nicki i tam miał właśnie taki :p. I chodzi o gościa tańczącego
@sezonowiec1: aa :D Nie umiem tak dobrze tańczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ciekawe, grałem w san andreas jeszce jak tego role play nie było tylko zwykłe multi i miałem nawet własny klan i taki właśnie nick( ͡° ͜ʖ ͡°) . Także dobrze, że zostalem zapamiętany w pewnej formie w tej grze :]
@Koller: Taniec trola :/ Możliwe, że już było, ale po prostu nie grałeś na serwerach tego typu, coś takiego istnieje już z 10 lat :D, a serwery do tej pory mają po 500 graczy online w jednym momencie ;). Może ktoś nick podebrał ()
@Koller: Był w mafii i go porwaliśmy, bo chciał nas wykiwać, miał nam sprzedać broń, kasa była już przygotowana i miała nastąpić wymiana. Wymiana była na zadupiu, on sam i dwóch ludzi z mojego gangu, jednak on wyciągnął broń i celował do nich. My się zabezpieczyliśmy na taki wypadek i uliczkę dalej stał samochód, w którym byłem ja, rozpędziłem się i go potrąciłem B]
@Koller: To jego postać umiera, chyba że ktoś zadzwoni po pogotowie, przyjedzie wtedy ambulans, zabierze go do szpitala i jak odegra to tak, że jednak nie wszystkie kości połamane, to przeżyje :p