Wpis z mikrobloga

@TheDuck: pewnie tak, ale chociaż niech ją wyślą :D
Na czasie mi nie zależy, ale w poprzedniej promocji miałem identyczny problem z wagą.
Napisałem im wiadomość, odpisali że wyślą, że trzeba czekać. Następnego dnia anulowali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A potem jak się pytałem dlaczego, odpisali że to ja zakończyłem zamówienie
WTF?
zgłaszaj na PayPal, zrobiłem podobnie po mi karty nie chcieli wysłać. pisałem do supportu i do sprzedawcy, mieli mnie gdzieś. Zgłosiłem spór i w 3 tyg dostałem kartę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@danio_96: Jak ja się ich o to zapytałem to dostałem odpowiedź że dostanę to co zamówiłem i mam czekać -.-
Teraz sprawdziłem i wychodzi na to że też zamówiłem piątego lutego. Napisałem im kolejną wiadomość i spytałem kiedy zamierzają wysłać. Jak nie będą w stanie mi powiedzieć, że np. za 4 dni, za tydzień itp. to chyba zrezygnuję :/
@danio_96: Czekałem aż wyślą tą kartę 3 tygodnie. W końcu anulowałem zamówienie i pod koniec kuponów kupiłem tą drugą wersje kolorystyczną. Już w drodze.
@maqs7: @urban07:
@l4mp4: @TheDuck:
@Tril:
Odpowiedzieli mi:
Dear customer, we are sorry that the parcel haven't been shipped out for a long time. We suggest to cancel the order, we can help you cancel this order and issue the refund for you once we receive your confirmation. Penny

Wyślą mi ją czy nie?
@danio_96: Wyślą w bliżej nieokreślonej przyszłości o ile nie anulujesz zamówienia. Z tego co widzę w tagu to wiele osób z tymi kartami ma tego typu problem. Wysyłki są na przykład po 2 miesiącach od zamówienia.