Wpis z mikrobloga

Mireczki, jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem 3 miesięcznego Suboxa mini i aromamizera srebrnego 3ml(z pudełkiem i wszystkimi częściami) z bazą velocity za 190zł(cena do negocjacji). Gratis dokładam 3 post deck do aromamizera, dwa metry drutu 0,5mm i 20ml liquidu black tea 6ml.

Stan boxa oceniam na mocne 4, trochę odrapany, ale z daleka nie widać:P Aromamizer stan bardzo dobry.
#epapieros
  • 7
@thePiter: Nie, subox czyli sam box bez subtanka :) Sprzedaję, bo wychodzi aromamizer supreme, a że zwykły aromamizer mnie zachwycił możliwościami i oddawaniem smaku, to MUSZĘ mieć jego nowszą wersję i potrzebuję pieniędzy :D suboxa sprzedaję, bo mam cuboida, więc suboxa już praktycznie nie używam.
@thePiter: Kbox to jest chyba to starsze zasilanie które ma 40W, w każdym razie ja zawsze mówiłem subox;p Jak byś był zdecydowany, to w sumie mógłbym sprzedać cały zestaw subox z subtankiem i z pudełkiem i wszyskimi akcesoriami bez grzałek, taki jestem zdeterminowany, za 150zł.
@MilyMarian: Zobacz tutaj na opis zestawu, zasilanie do każdego suboxa nazywa się kbox ( ͡° ͜ʖ ͡°) a bazę RBA do subtanka masz? Spróbuję dziewczynę przez noc przekonać do boxów, chociaż na mojego evica z griffinem patrzy z najwyższym obrzydzeniem. :) Dam ci znać rano, ale niezobowiązująco póki co wszystko :)