Wpis z mikrobloga

@d__g: kupon ten przedstawia zakłady sportowe na mecze piłki nożnej ligi angielskiej i hiszpańskiej odbywające się w ten weekend. Jest to prawdopodobnie zakład systemowy (4 z 6), na łączna kwotę 12,60 GBP. Z niniejszego kuponu nie wejdą mecze: Tottenhamu, West Hamu i Sevilli.
Pozdrawiam.
@Duze_piwo: Dziękuję za rozjaśnienie i uwagi. Dlatego zagrałem na 4 z 6, bo uważam że dwa mecze są podniesionego ryzyka - West Ham i Tottenham, ale wierzę w oba kluby i jak dotąd mnie nie zawiodły.
@JB007: Realu, Barcelony i City bym nie obstawial (Real gra w LM, Barcelona gra z Eibarem ktory jest ciezkim przeciwnikiem i raczej sie przystawia każdej drużynie. A City... ostatnio kiepsko im idzie i nie sądzę żeby nastrzelali dużo bramek. Swoja droga na drugim kuponie też mam Swansea, Mainz, Wigan i Sheffield ale to tasiemka do zabawy za 0.5F :)
@d__g: Stary, szczerze mówiąc, to wydaje mi się, że może być tak, że żadne spotkanie z tego nie wejdzie;) Atletico mocno ryzykowne, Sevilla na wyjezdzie mocno ryzykowna, Barca po takim kursie tez, West Ham to samo