Wpis z mikrobloga

Kolejne auto prosto z JP JP na 100%. MR2 SW20. Blog właściciela (jeśli dobrze rozumiem) od jakiegoś czasu jest już nieaktualizowany, lecz są do tej pory wiszą jakieś fotorelacje z domowych napraw lakierniczych. Miejscami pan JP podaje spalanie,
Blog - KLIK
Nie mam pojęcia jak dobić się do linku do tagu albo kategorii "mr2". :(
Mogę się ratować takim linkiem.

#popupheadlights #toyota #mr2 #toyotamr2 #jdmboners #jdm
G.....y - Kolejne auto prosto z JP JP na 100%. MR2 SW20. Blog właściciela (jeśli dobr...

źródło: comment_BdQY63yywfIDXPl0OeiXvp9feZ9clntj.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@kuraku: Z daleka ta MRka prezentuje się na prawdę dobrze, ale na tych fotkach z bliska wypada już trochę gorzej. Na jednym ze zdjęć jest złuszczony lakier na nadkolu. Taki kożuch jak na budyniu. Choć czasami takie podwórkowe malowanie vel ghetto mod daje radę na parę lat.

@wycz: czo popsułeś?
  • Odpowiedz
@Gummy: znajomy ciągnie auta z Japonii, ostatnio widziałem na zleceniu samochód polakierowany w Polsce i obok niego podobnej klasy z JP. Niebo, a Ziemia :P
  • Odpowiedz
@kuraku: Ale to jak ze wszystkim. Na zdjęciach fajnie jest pałować wiplera pod Ferrari za pół bańki. A później się okazuje, że włoskie wykonanie jest podobne do tego w lanosie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podobnie jest z "projektami", które na forach obrastają legendami. Chyba w każdym klubie jest tak samo. Zdjęć od cholery, władowane zajebiste części z jp jp albo usa. "Kurde mati ale ty będziesz miał
  • Odpowiedz