Wpis z mikrobloga

@ktoszpolnocy @chuckd @RealAKP @sebomur98 @MaksymMaksymowicz @frogkiller @vrillion @ka_j_to @DrQ @maciejosky

Czas na Finkę - wybieramy klasę.
- Podczas finki planuje dodatkowy serwis, bo niezależnie czym byśmy jechali, to zawieszenia i opony mają problem wytrzymać niektóre hopki.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

I jak tam wrażenia po długiej pętli w Grecji? :]
źródło: comment_uXHxdBmUw8fEDj7AlonxfZnFA7OfqlfS.jpg
  • 20
@zacmiony: Kurde, coś się dziwnego dzieje z wynikami. Sprawdzałem ok 2 godziny temu, to pokazywało czas @lawicko na drugim miejscu, za "Lukasz Kaliszewski" (od pierwszego do trzeciego oesu), a na czwartym już nie było czasu Lawicko. Teraz sprawdzam i na wszystkich odcinkach (od 1 do 7) Lawicko jest na pierwszym miejscu. Coś dziwnego... Swoją drogą, to chyba trzeba będzie zrobić drugą ligę, bo ludzi przybywa, ale poziom tylko w górę idzie
@lawicko: Nie wiem, co na to Prezes ligi... Prawdę mówiąc, myślałem że to błąd serwerów Codemasters (że coś wpadło z opóźnieniem) ale pomijając to całe zamieszanie, to czasy imponujące (dla mnie to wręcz przerażające).
Siema wszystkim.

@lawicko:
Z tego co widzę serwisy są dostępne na:
SS1, SS2, SS7, SS9.

Jak wyszedłeś na SS3 lub po przejechaniu SS3 skoro możliwość wyjścia z rajdu jest dopiero na strefie serwisowej przed SS7 ?

Z którego daily wyszedłeś poprzez alf f4 ?
Każde daily 1 oraz 2 od poniedziałku do dziś ukończyłeś na mecie, przy żadnym nie masz czasu 15:00.000 lub 30:00.000
@SilesiaRally: To musiało być nie daily ale weekly w takim razie. Co do czasów do SS3 to nie wiem jak to zostało zresetowane.
Nie chcę tutaj robić zamieszania, jeśli macie wątpliwości co do moich czasów to je usuńcie. Nie chciałbym, żeby to psuło zabawę innym.
@lawicko: Rozumiem, że to luźna liga, ale jeśli zakładaliśmy, że jedziemy raz - bez powtarzania odcinków, rajdu - to niestety muszę to potraktować jako złamanie zasad i jestem zmuszony anulować Twoje dotychczasowe punkty w klasyfikacji oraz zignorować wyniki tego rajdu. Jeśli się to nie powtórzy w kolejnych rundach to ciągle będziesz mógł punktować w klasyfikacji i liczyć się w wynikach. Oby tylko już do końca sprawiedliwie.

Dziękuje @SilesiaRally za pomoc w
@MaksymMaksymowicz: @ktoszpolnocy: Nawet za bardzo nie ma możliwości wykluczenia, bo liga jest otwarta, a opcji banowania zawodnika w tym zaawansowanym ligowym interfejsie brak. Tak jak napisałem - ignorujemy jego wyniki na tym rajdzie i anulujemy wszystkie dotychczasowe punkty w klasyfikacji. Zobaczymy co dalej.