Wpis z mikrobloga

#poker >>>>>> #mickyhyper

Dzisiaj minął kolejny dzień pokerowych zmagań. Udało się ugrać 100 gierek i zrobić profit pomimo takiej ilości suckoutów, że udałoby się z nich zbudować Wieżę Eiffla xD Ale nie ma co narzekać, takie są hajpery i trzeba to zaakceptować.

Ilość gier: 200/3000
Stan konta: +38.19$

Wrzucam jakąś dziewczynę z ruskiego PokerStrategy dla atencji.
Pobierz
źródło: comment_FiFXyGk25wmVjuiYk6Z8n8MUKicH3FgH.jpg
  • 15
@micky1: Chyba nie ustawiłeś sobie tych 100 gier dziennie na sztywno? Takie podejście do challengu to proszenie się o kłopoty. Jeśli 100 dziennie, to średnio - czasami 50 jak idzie kiepsko czy masz słabe samopoczucie, a czasami 200 jak widzisz, że grasz A-game. A codziennie robisz tylko podsumowanie.
GL.
@Jarx: Muszę zmienić godziny gry na te wieczorne, gdyż wtedy jest najwięcej słabych graczy i mam najlepszy mindset. A ja gram w dzień kiedy jest najwięcej regularsów. Dobrze prawisz, muszę to zmienić.
@Mifari: W godzinach do południa i po południu jest więcej tych lepszych. Śmiesznie brzmi, że regularsi na 3.5$ ale coś tam ogarniają. Poza tym wieczorem mam najlepszy mindset, jasny umysł a zarazem gram najlepszą gierkę.
@micky1: powinieneś grać z każdym, zauważ że na tych stawkach błędy kosztują mniej niż na wyższych, a i tak będziesz musiał się nauczyć z wszystkimi grać, więc nie ma sensu tego odkładać