Wpis z mikrobloga

#eu4achievementchallenge
Jak tam progres, podbojcy? Komuś się udało już sformować Rumunię? Ja mam problem, za silnych sojuszników, którzy mnie z dwóch stron ograniczają... :/
PL połknęła Mołdawię (swoją drogą, nie wiem jak to zrobili, bo Mołdawia była marchią...) a Pepiki-imperatorowie zablokowali mi drogę do Wiednia. Ekipa w dechę, jeżeli chodzi o tłuczenie mięsa na kebab, czy tępienie innej opozycji, ale teraz mam problem. Choć problem się może rozwiązać - Kralj Milos I Draculesti nie chce się rozmnażać i może być wojna sukcesyjna pomiędzy BOH a POL...
t.....o - #eu4achievementchallenge 
Jak tam progres, podbojcy? Komuś się udało już s...

źródło: comment_uEvL5am08KUJuUt5wysG9FcAhMOU63Ep.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@twisterro: Ja trzeci raz zacząłem, głównie przez to #!$%@? AI sojuszników podczas prowadzenia wojen ( ͡° ʖ̯ ͡°) do tego pierwszy raz Polska straciła unię z Litwą (miałem z nimi sojusz) i kebaby mnie zjadły bo się pewnie poczuli (plus Polska wojna na wschodzie), a za drugim razem udało się zwasalizować Bośnię i potem zaanektować, Serbia leżała praktycznie, to Austria dostała unię z Węgrami i ich
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: będzie ciężko pieścić się z takimi kebabami XL, nie zazdroszczę. :) Mi właście ewentem wskoczyła córka, jednak nie będzie kilkudziesięcioletniej stagnacji. :P

@Wiciobrody: ja miałem farta, by mieć Polskę i Czechy tuż przed złapaniem cesarstwa. Bez tego bym połowy ziem nie miał...
  • Odpowiedz
@twisterro:
Cała Europa ma ich na rywali (Francja, Austria, Moskwa, Węgry no i Ja), więc liczę na rozwalenie ich. Razem z sojusznikami mam jednak 2x tyle wojsk. Choć zacznę jednak od wyczyszczenia Polski i pewnie części Węgier.
  • Odpowiedz