Wpis z mikrobloga

Kiedyś miałem zwykłego ds'a i zastanawiam się nad kupnem new 3ds'a. Nie jestem na czasie i mam parę pytań.
1.Wiadomo mniej więcej jak długo na te konsole będą wychodzić nowe gry?
2.Nadal działają te pirackie gry z nagrywarek(r4?)?
3.Gracie w coś w sieci?
4.Gdzie kupić najtaniej?
#3ds
  • 14
@tallman:
2) działają, ale tylko do gier z NDS, zaleznie od wersji tego flashcarta i softu w konsoli - bo niektore blokują. jak chcesz piracic w gry z 3dsa, to kupujesz gatewaya/sky3ds, albo robisz downgrade i wgrywasz custom firmware, juz chyba nawet do softu 10.3-10.5 mozna bez problemu, a obecny to 10.6 wiec wachlarz mozliwosci spory.
3) mirków sporo grywa w monster hunter 4 ultimate, pokemonami sie wymieniaja, mario karty, ssb
@tallman: 2. działają, tylko trzeba zaktualizować soft. no i nadal obsługują gry wyłącznie na DSa :P
3. Smashe. Inni grają też często w MH4 jak wyżej wspomniano.
@tallman: jeśli masz duże łapy to tak :) Miałem old XL, teraz mam małego new 3DS i nie żałuję. XL wydawał mi się za duży i nie pasował za bardzo do kieszeni. Niektórym obraz wydaje się bardziej rozpixelowany ale ja czegoś takiego nie zauważyłem.
@tallman: ja kupiłem 3dsa jeszcze za czasów softu 4.0, kiedy o haxach jeszcze nie było za bardzo nic słychac - różne dziwne metody przeróbki testowalem, to co jest teraz to bułka z masłem :P Wiec tak, wolę darmowe cfw które jest ciągle rozwijane, od karty która swego czasu przestala obslugiwac nowsze gry, bo nintendo wprowadzilo nowe zabezpieczenia i potrzebna byla nowa wersja karty :P

Ulubione? cięzko powiedziec, wszystko z mario, zelda