Wpis z mikrobloga

Padło wiele mocnych słów w związku z pajacami w poznańskim tramwaju. Mowa o tym znalezisku:
http://www.wykop.pl/link/3043725/
Jednym z "bohaterów" jest gość który na akcji Polacy przeciwko Imigrantom dostał w łeb od działaczy Obozu Narodowo Radykalnego. Tutaj fragment relacji pyty.pl na ten temat:
https://youtu.be/Wq-6TqupiZE?t=17m27s
Najważniejsze jest jednak że ten nazistowski pajac przyłączył się teraz do "uwielbianego" tutaj #mariankowalski
Jak widać czas wszystko zweryfikował. Nie ma to jak "nowa siła" firmowana przez Mariana :)
#4konserwy #onr #mlodziezwszechpolska
  • 32
@PolakKatolik: Ale jest z nim ściśle związany. Na wielu marszach ONRu (po odejściu z RN) Marian Kowalski wygłaszał przemówienia i na ramieniu miał zieloną opaskę z ręką z mieczem. Reakcja tłumu wyrażała sympatię do niego.
@kingszajs: Marian nie jest w ONRze. Sprawdź kiedy ostatnio przemawiał. Co chwilę jego psychofani płaczą że nikt go nie zaprasza. Za to trzyma z ludźmi wprost odwołującymi się na nazizmu. Ludźmi którzy nie mieli oporów katowac działacza ONRu. Wybacz ale jak czegoś nie wiesz albo coś ci się tylko wydaje to nie pisz ;) taka ciekawostka: przemawiał jeszcze podczas akcji Polacy przeciwko imigrantom. Wtedy też ONR skasował jego nowych nazistowskich kumpli
@PatologiiZew:
1. Nie powiedziałem że MK jest w ONRze.
2. Powiedziałem że MK nie jest w stanie poznać poglądów każdego członka, lecz NŚ, nie ONR (choć to też). Tu się pomyliłem co do nazw, pardon. Powiedziałem też że sam MK powinien się wypowiedzieć na ten temat.
3. Owa "ciekawostka" którą mi podałeś jest tym samym o czym mówiłem wcześniej.

A jaki jest argument na zdjęcia ONRowców którzy hailują lub noszą nazistowskie
@kingszajs: tu sprawa jest prosta. NŚ współtworzą zadeklarowani naziści. To nie kwestia tego czy ktoś "salutował" czy nie. Zero miejsca na interpretację. Ci ludzie są z tego dumni. Jeśli po pół roku tworzenia NŚ wychodzi coś takiego to nie jest dobrze. Tym bardziej że tu nie mowa o anonimowym człowieku a znanej w "środowisku" postaci.