Wpis z mikrobloga

Dobra. Czas coś zrobić znowu w tym tagu, coby nie umarł śmiercią naturalną :)
Jak zawsze - z zainteresowanych wylosuję jutro osobę do rozmowy w czwartek o wybranej godzinie.
Ale o co chodzi?

Lista osób, które wylosowałem do tej pory:
- Shyvana
- uatach
- NieNieNieNieSwissAccounts
- augustulus
- badzio343
- seventy_percent
- Kavelach

Poza kolejką napisały do mnie jeszcze dwie osoby. Nie widzę w tym właściwie nic złego, bo przecież nie każdy ma czas i ochotę czekać na szczęśliwy traf, a czuje potrzebę popisać prędzej. Był to sortris i druga osoba, której nick pozostawię dla siebie.

Chciałem tylko dodać, że dziękuję wszystkim osobom, z którymi miałem szczęście się skontaktować, za wspólnie spędzony czas :) Udowodniliście mi, że na mirko, jeśli włoży się w to minimum wysiłku, można znaleźć naprawdę interesujących ludzi, z którymi ma się wiele wspólnych tematów i spędzić można miło trochę czasu (albo i więcej!). Co ciekawe moim zdaniem i warte dodania, to że z każdą osobą rozmawiałem właściwie o zupełnie różnych rzeczach. Zaskoczyło mnie poza tym, jak wiele osób dodało tag do obserwowanych i chwaliło ten pomysł - tego zupełnie się nie spodziewałem.
Pozdrawiam :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kim właściwie jestem?
Studiuję (już 2 kierunek, bo za 1 razem nie wyszło), mirkuję już parę lat i komplikuję sobie życie. Czasami rysuję i macham nożem motylkowym. Do głowy przychodzą mi co rusz nowe pomysły, za co się zabrać, co zacząć tworzyć, w co wkręcić. Ot student, jakich pełno, właściwie :) Lubię rozmawiać o snach (najlepiej świadomych, bo to ciekawa sprawa), no i... cholera, nie będę wymieniać wszystkiego, co mnie interesuje, bo nic (poza nożami motylkowymi) nie interesuje mnie na tyle, bym mógł powiedzieć, że się na tym znam :D Trafi się jeszcze jaki wykopowy ekspert i będzie oczekiwał ode mnie nie wiadomo czego. Prosty człowiek ze mnie, co tu dużo mówić :)
A, i wybaczcie, jeśli mój styl pisania zalatuje ostro gimbazą - nigdy chyba z tego nie wyrosnę :D

#godzinarozmowy
  • 9
@sortris: mam nadzieję, że uda się ponownie za jakiś czas :)
Pewnie. Np.: praca za granicą (wymarzony kraj), o ludziach na mirko, o świadomych snach, o książkach i opowiadaniach, o rysowaniu, o związkach obu stron, o moich problemach z psychiką z przeszłości, o jeździe rowerem i o różnych wielu indywidualnych tematach osób, z którymi pisałem. Musiałbym wymieniać konkretnie co tyczyło się każdego z osobna, a to myślę że nie ma większego