Wpis z mikrobloga

@pawel-nowakowski-1983: przyjdzie czas Pawel ze kiedys bedziesz mial zycie hobby i nie bedziesz hejtowac na wykopie, ani bylych Prezydentow ani nikogo.... jak widac zycia nie masz, hobby pewnie dziewczyny tez nie moze marzy ci sie chlopak, taki hejt ze az mi ciebie zal Pawel , znajdz zycie znajdz hobby zrob cos fajnego , obal moze komunizm ? hahaha
@czullo: sam jestes kniot ty i twoj bystry umysl znajomosc historii i lapczywosc na bardzo tania propagande prosto z rosji wstyd mi za takich polakow, ktorzy ksiazki historycznej nie przeczytali nie wiedza kim byl Jasienica, a sie madrza na internecie jak nie wiem, obrazac to mozesz kolegow i swoja matke
@mabud73: Zgadzam sie, tez to widze naczytalam sie za duzo ksiazek historycznych, i Jasienicy to co sie dzieje w polsce mnie przeraza ludzie tak tepi ktorzy nie lakna ani prawdy ani wiedzy ani szacunku dla prezydentow chca pisac historie od nowa, mysle ze jestem pewna ze to bylo planowane od lat..... Nie dajmy sie ! nie dajmy sie propagandzie. Brawo Lechu my zawsze i wszedzie z Toba !!!! <3
@#!$%@?: hahahahhaha jestes tak smieszy swoja durna wypowiedzia ze cala polska sie z takich ludzi tak myslacych smieje, nie wygracie, bo prawda sieobroni polacy to nie debile, my kochamy Lecha Walesa i jestesmy mu wdzieczni za wolnosc :)
@rita-lesinska: spogladajac na bystry wyraz pani pieknej twarzy oraz elokwencje wypowiedzi domniemuje ze pani nie wie kto to Jasienica, czy Norman Davis i w zyciu Pani nie przeczytala ksiazki historycznej , oraz szkoly unikala jak ognia.... szkoda ze ma taka czelnosc Pani Szanowna ze sie tak wypowiada w internecie... troche zal prawda? szkoly zal? studiow brak ?
@CP_1919: nie pojde, ale pojde na wybory i chetnie kupilabym tobie troche ksiazek historycznych Jasienicy, albo Normana Davisa bys poczytal.... zrozumial co to polityka, i bys zrozumial swiat i nie dawal sie juz nigdy ciezkiej kgbowskiej propagandzie, swiat nie jest czarno bialy jest wiele wymiarow a hisotria jest fascynujaca, naprawde polecam.... mozesz miec swoje zdanie oczywiscie, ale ja sie z nim nie zgadzam, i juz nie moge sie doczekac wyborw, a