Wpis z mikrobloga

@CzapkaG: na chwilę obecną ciężko o zdjęcie :/ a co do płytek to przez to, że sama muszę to zrobić, a kompletnie się na tym nie znam xD plus z tego co mi wiadomo, to może wyjść dość drogo
@CzapkaG: Problem jest też taki, że przy poprzednim remoncie nałożono tam gips na ścianę (żeby nie było, to nie był mój pomysł) i teraz po każdej kąpieli spłukuje się
@yoreciv: Tylko gładź szpachlową wybierz "do wewnątrz i na zewnątrz" z polimerami, np. Cekol (chyba) c-35 to nie będzie spływać i na to jakaś farba typu kuchnia & łazienka. Niedługo sama będę kładła płytki, nawet nie jest to jakaś wielka filozofia, więc może przemyśl, bo przy wannie bardzo się przydają :)

@catch: ja w sumie w tym mieszkaniu będę jeszcze max półtora roku i chciałam jedynie, żeby łazienka w miarę wyglądała ;) po poprzedniej akcji remontowej przeprowadzonej przez kogoś innego jest tragedia, a na weekend przyjeżdżają znajomi, więc chciałam tylko w miarę spoko wygląd :D Wzięłam gładź nadającą się do pomieszczeń, w których nie ma przesadnej wilgotności, tylko czasowa jak w łazienkach :D Plus z tego co wyczytałam, to na nią najlepiej