Wpis z mikrobloga

Z okazji wejścia w pomarańczowość i dobrego dnia w pracy zrobić #rozdajo czy #pokazmorde (to wam nie przyniesie najmniejszego zysku xD). Pozdrowcie plusem mamę i tatę na dobry początek!
P. S. Teraz muszę być niemiły dla zielonek? :(
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chams: Tak, dupa mnie boli, nie mam dystansu do siebie oraz życia, coś jeszcze ciekawego wywnioskujesz po tym poście na temat mojego życia i bólu innych części ciała?
  • Odpowiedz
@mACIOR: Kto normalny wypomina innym innym, że użyli tago rozdajo a zamiast cukierków był tylko ich obrazek?
W dodatku dla CIebie jest to niepowtarzalny argument by na żart "usun konto" wyzywać innych od pind i przeklinać niczym sebix z gimnazjum
  • Odpowiedz
@chams: Chodziło mi o ten pierwszy komentarz tutaj, w tym wpisie, znikł mi z tego wpisu, a teraz znowu się pojawił. Oho, teraz już jestem nienormalnym sebixem z gimnazjum, proszę, kontynuuj.

e: a zresztą, #!$%@? z tym
  • Odpowiedz
@mACIOR: Nie stwierdziłem, że jestes sebixem z gimnazjum a jedynie nazwałem w ten sposób Twój komentarz.
OK kontynuuje, dobija CI 30-stka- przedwczesny kryzys wieku średniego oraz musisz przebywać na obczyźnie.
  • Odpowiedz
  • 3
@chams: niet, to moje 'ziomkispokojniepaczcienacycki' :d bez spiny chłopy :) myślę, że jeszcze nikt nie wykonał poleciała !usuń konto więc nie ma o co spinac. :d jak wrócę do domu to popatrzę co za ciekawe rzeczy mogę wam oddać. A wy dwaj chyba dostaniecie po Panu buddzie na uspokojenie i do postawienia ;d
  • Odpowiedz
@Nomadus: Ale ja jestem spokojny, zdziwiło mnie że ktoś się chyba pierwszy raz oburzył na hasło "usuń konto" i wyzywa mnie od pind tylko dlatego, że miesiąc temu śmieszkowałem z rozdajo
  • Odpowiedz