Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co autor odpowiedzi w dzsiejszym #ama miał na myśli, bo ja za głupi jestem by to zrozumieć:

"Chciałem dokonać prywatyzacji. Przewidywałem, że powiecie że złodzieje okradli nas. Chciałem uruchomić pożyczkę dla obywatela, żeby sprywatyzować. Pod to chciałem uruchomić pożyczkę 100 mln. Taki był pomysł. Myślałem, że połowa z was nie weźmie, a drugiej się nie da. Ale to i tak by był sukces."

"Na dzisiaj są dzieci, musimy ich przyjąć. Ale przede wszystkim musimy im zrobić porządek w ich krajach, aby tam wrócili. Wniosek: jak otwiera się się granice, to trzeba mieć pomysł na takie zdarzenia. Trzeba przygotować świat na takie możliwości. Dzisiaj wszystko składamy w różnych miejscach świata, można iść za ludźmi. Jutro lekarze powiedzą nam: pan Bóg dał nam cały świat, jak chcesz długo żyć, to musisz cały świat przejść. I przepiszą każdemu trasę, jak ma iść. Na bazie tych problemów powinniśmy przygotować świat."

! A wy się dziwicie, że na 2700 pytań jest tak mało odpowiedzi. Gdyby odpisał na więcej, to ładunek intelektualny tych odpowiedzi dokonałby zwarcia internetu w całej Polsce na 2 tygodnie.