Wpis z mikrobloga

@maks112: Miałem w ręce Note 2 i 3 i wymiar jest super... Szkoda, że MI5 nie ma 5,5 cala chociaż... Zawsze musi czegoś brakować w tych telefonach ;)
  • Odpowiedz
@vdr: Jestem ciekaw kiedy będą wysyłać 4/128 wersje. Ja zamawiałem w pierwszy dzień i udało mi się kupić po niższej cenie względem funta. Imo te 5,15 jest ok, LG jest za duże z tym ekranem 5,5, na telefon 5,15 ekran w obudowie 5 calowej powinien być bardzo dobry. Nie mogę się doczekać. :)
  • Odpowiedz
@vdr: @maks112: Jak wy używacie telefonów z 5.5". Przecież to ani wygodne ani fajne... Leżysz na łóżku to wypada z ręki, pisać się nie da jedną reką chyba że masz palce 10cm. Ja nie wiem
  • Odpowiedz
@maks112: Mam 175cm wzrostu, nawet na 5" calowym jest ciężko pisać jedną ręką bo jak sięgasz do przeciwległej krawędzi ekranu to klikasz coś wewnętrzną częścią dłoni, a jak chcesz sięgnąć do przyległej części ekranu to musisz wysunąć telefon delikatnie na palce żeby móc kliknąć. Nie da się takowego telefonu pewnie trzymać w dłoni... Dodatkowo, na ekranie nie mieści się więcej treści tylko wszystko jest po prostu większe... :D Porównywałem kiedyś
  • Odpowiedz
@maks112: Taki chwyt jak na filmie nigdy nie będzie pewny, nie masz na nim chwytu, tylko leży Ci na dłoni, jeżeli ktoś by przebiegał i uderzył Cię w rękę w której aktualnie trzymasz telefon, na 100% by Ci wypadł. Ten tryb jest również w xiaomi i on też nie pomaga bardzo, trochę tak ale jak chcesz coś napisać przy tej przyległej krawędzi to jest ciężko bo masz pomniejszone elementy interfejsu
  • Odpowiedz
@nod37: Jak piszę to piszę obiema rękami i trzymam telefon horyzontalnie, proste. Lubię duże wyświetlacze bo są zwyczajnie wygodniejsze :)
@manix93: Tyle co na screenie.
  • Odpowiedz