Wpis z mikrobloga

@CultureVulture: Wrzucili na Early Access bo nie oferuje połowy tego co MoO2. To jest cały sens wczesnego dostępu, dać pograć ludziom w jeszcze nie ukończoną grę, żeby móc na etapie produkcji dostosować ją do odbiorcy na podstawie odzewu społeczności.
@FilipChG: Odzew to mieli i przed wypuszczeniem gry i dobrze wiedzą że powinni dać CONAJMNIEJ tyle ile w MoO2, a nie ma nawet 1/2 tych możliwości... a ludzi się podniecają jak nie wiem.

W tej grze nie ma co robić... a wystawiają pozytywy na steamie po pół godziny grania bo grafika ładna.
Potencjał jest, ale polecam zaczekać minimum 3 miesiące, w między czasie może trafi się wyprzedaż.
Odzew to mieli i przed wypuszczeniem gry


@CultureVulture: W sensie przed wypuszczeniem gry ludzie już mogli im powiedzieć co mają poprawić i dodać? Dodali kilka funkcji i czekają na odzew czego ludzie oczekują jeszcze, na tym polega beta! Kupiłeś betę i marudzisz, że nie jest to skończona gra :D

Potencjał jest, ale polecam zaczekać minimum 3 miesiące, w między czasie może trafi się wyprzedaż.

Tak jest z 90% gier wypuszczanych we
W sensie przed wypuszczeniem gry ludzie już mogli im powiedzieć co mają poprawić i dodać?


@FilipChG: Poprawić nie, ale dodać jak najbardziej - zerknij na ich forum.

Kupiłeś betę i marudzisz, że nie jest to skończona gra :D


Nie kupiłem, dostałem kopie do recenzji i będę się starał uczciwie studzić hype.
Poza tym wydaje mi się że mamy zupełnie inne podejście do gier EA, dla mnie to co zrobił Wargaming jest
@CultureVulture: no to będą dodawać, przecież gra nie jest jeszcze skończona! Wypuścili to co mają i pracują dalej. Rzeczywiście, masz nieco inne podejście do wczesnego dostępu niż ja.

Nie kupiłem, dostałem kopie do recenzji i będę się starał uczciwie studzić hype.

Poza tym wydaje mi się że mamy zupełnie inne podejście do gier EA, dla mnie to co zrobił Wargaming jest żenujące.


Masz rację co do tego głupiego przedpremierowego entuzjazmu, ale