Wpis z mikrobloga

Mam pokaźny zbiór książek w tym i kolekcje, zalega mi to w szafie i noszę się z zamiarem wyprzedania wszystkich książek. Chciałbym uzyskać za nie przynajmniej część ceny, czy może wiecie gdzie i jak je sprzedać najlepiej?

#kiciochpyta #ksiazka
  • 19
@Endorfinek: zbyt wiele by je tutaj wypisywać, książki popularno naukowe, naukowe, fantasy, s-f, poradniki, wiersze, rozprawy, proza europejska, japońska, no słowem w #!$%@?. @Fheat: Chciałbym i ja tak zrobić, jednak za uzyskany przychód ze sprzedaży, chciałem wyremontować stary jacht który właśnie kupiłem, za marne grosze. W widmie kryzysu i zagrożony utratą pracy niestety nie odważę się na ten krok. Same Gwiezdne Wojny są warte jakieś 2k zł. Więc nie jestem
@Endorfinek: Ja osobiście nie mam, ale jeśli jakiś konkretny tytuł Cie interesuje, to mogę dla Ciebie zdobyć moja mama doktoryzuje się z historii. Jednak nie to jest tematem tego pytania. Chciałbym wyprzedać moje książki, razem, na jakiejś wielkiej aukcji, gdzie można zapoznać się z pełną ofertą i wyprzedać większość mojej małej biblioteki, nie tylko pojedyncze pozycje.
@Endorfinek: :) nie wiem nawet jak je kategoryzować - obecnie mam zdjęcia i spis 58 pozycji z czterech różnych "gatunków". Wiele książek mi po znikało a i wiele się odnalazło. Sentyment mam do nich, jednak klamka zapadła, wyprzedam je - sądzę, że jak już będę miał spis z podziałem na gatunki to sporządzę, takie odnośniki z przejściem do zdjęcia do danej pozycji, ktoś zainteresowany znajdzie sobie opis dalej. Ja najwyżej pod