Wpis z mikrobloga

Syn ministra dostał posadę!

Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach ma nowego prezesa, a został nim... syn ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego. Tę kandydaturę poparła w tajnym głosowaniu rada nadzorcza, a rekomendował go również prezydent Siedlec - Wojciech Kudelski, członek Prawa i Sprawiedliwości.


Źródło: http://natemat.pl/172523,syn-ministra-dostal-posade-karol-tchorzewski-nowym-prezesem-przedsiebiorstwa-energetycznego-w-siedlcach

#neuropa #4konserwy #dobrazmiana #pis

PS. Może jakiś pomysł na tag dla nepotyzmu PiS? Początkowo myślałem, że tego będzie niewiele, ale teraz jestem pewny, że już niedługo PiS wyprzedzi PSL! #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
@SIr_Kakao: W PiS jest takich wyjatkowo dużo, ale fakt, trzeba uważać, na kogo sie głosuje i kogo mają na listach. Jakoś mi się zdaje, że ludzie będą teraz bardziej patrzeć.
  • Odpowiedz
@Goofas: Czemu podwójne? Przecież to ich jedyne standardy, więc żadne podwójne (właściwie to standardy każdej starej partii). Każdy choć trochę mądrzejszy od ziemniaka wiedział jak to będzie wyglądał. To że ludzi głupszych od ziemniaka a mimo to biorących udział w wyborach jest tak dużo to inna sprawa.
  • Odpowiedz