Wpis z mikrobloga

Z serii: #kupiesprzedam #kupie

Kompletne nowe sprzęgło do BMW silnik M30B35 stary typ na jednomasie.

Część nie jest potrzebna do:
- upalania pod remizą
- rozjeżdżania dzieci na przystankach
- wyprzedzania na trzeciego
- zajeżdżania drogi
- ucieczki przed bagietami

Potrzebna do:
- Remontu już zabytkowego silnika

Jako, że wykop ma dosyć negatywne podejście do użytkowników BMW, co w pewien sposób jest wytłumaczone,
chciał bym się tylko delikatnie wytłumaczyć, że jestem aktualnie w czasie remontu silnika i techniczna oryginalność
jest dość ważna ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Przytoczę jeszcze tylko parę tagów: #bmw #bmwspam #bmwclassic #bmwboners #bmwsorka
  • 14
  • Odpowiedz
@Kejran: Temat znany i lubiany, jednak samochód z którego pierwotnie pochodzi silnik już nie istnieje, nie mam jego końcówki vinu. Było to E24 ake w piekielnie dziwnej wersji: to był egzemplarz pomiędzy liftem. totalny misz-masz. Dlatego metoda w tym przypadku niedziałająca. Oryginalne sprzęgło jest jeszcze firmy F&S, bez jakichkolwiek numerów. Jedynie datownik: 78.
  • Odpowiedz
@rvek: fonetycznie - bardzo zrozumiale dla większości. Nie każdy musi znać się na motoryzacji. Mogę napisać z litym kołem zamachowym, ale później będzie: wtf?
  • Odpowiedz
  • 0
@ogon601: Realoem ma też możliwość szukania po modelach, rocznikach, silnikach, wersjach itd. bez vinu. Zakładka Classic, i z tego co patrzyłem prowizorycznie to sprzęgło pewnie dostaniesz ale docisk to będzie kłopot...
  • Odpowiedz
@ogon601: dokladnie :D jak chcesz to mozesz zastępować słowo "dwumas" zwrotem "akumulator energii kinetycznej", ale bedą bóldupić :D
  • Odpowiedz
@Kejran: Jeszcze posiadam, tylko tak jak napisałem, brak jakichkolwiek oznaczeń. Przetestowałem już parę docisków i każdy różnił się rozstawem śrub mocujących

@Filipix: Tak, brak sprawnego sprzęgła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kejran: Tarcza spoko, mogę okuć kewlarem i będzie latać, ale regeneracja docisku to akurat jest mit i wyciąganie kasy. Stąd uparłem się na nowy. Zapewne taki zalega gdzieś w magazynach monachium za worek cebulionów, ale nie sprowadzi mi nikt dokumentacji technicznej aby wykonać pomiary. Jak nie zapłacę to nie dostane na porównanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz