Wpis z mikrobloga

Dajcie sobie spokój z Panem Wałęsą bo robi z nas wała. Ten Pan pięknie wszystko wyreżyserował a scenariusz powstał na wódce u Kiszczaka po 1992 r na wypadek powtórzenia się sytuacji z lustracją w przyszłości.
W 1992 do końca 1993 mało brakowało, ledwo wtedy Pan Wałęsa złapał oddech. Chłopisko chciał dobrze w 1988 ale dał zaufanie nie tym co trzeba. Z czasem to wszystko go przerosło i został wtopiony w mafijne układy i lobby cwaniaków. Można powiedzieć że Pan Wałęsa to ktoś w stylu Anakina Skywalkera, Obecnie Dart Wader, no wiecie, ciemna strona mocy. Pan Wałęsa sam jako Prezydent na urzędzie, wypożyczył te Akta od UOP, potem okazało się że nie zwrócono dużej części akt. Pan Wałęsa sam je przekazał Kiszczakowi bo ten miał zamkniętą ścieżkę do archiwum UOP po przemianach ustrojowych. Cały ,, beton,, jaki się uformował od tamtego czasu, robił co chciał i jak chciał na szkodę Państwa Polskiego. Całe to domino od Balcerowicza wzwyż jest nam znane nie od dziś, zaś ,,dzisiejsza polityka np. 8 lat platformy, nakazuje wszczęcie rewizji. Kto z tych ludzi, tego śmierdzącego lobby byłych agentów da się pozamiatać???????? Państwem rządzili ludzie których przeszłość była co najmniej nie jasna nie mówiąc że zakłamana jak np. Pan Sikorski, gdzie w okół jego przeszłości panuje zmowa milczenia. Tylko dla tego że prominentni towarzysze z PRL ,, siali mak,, w Afganistanie od 1969r a dzieciom załatwiali uczelnie na zachodzie i takich historyjek jest cała masa. Pan Wałęsa nie robi nic innego jak chroni grzechy poprzednich systemowców, strzelając sobie w stopę. Co robi PiS? Czyści Polskę ze starego, zakłamanego układu, co jest nie bezpieczne dla egzystencji zabetonowanych cwaniaków, którzy pojmują demokrację jako prawo korzyści dla siebie i swoich interesów. To są układy nie tylko w obrębie polskich spraw ale sięgają również salonów na całym świecie. Ktoś musi temu zapobiec i obalić rząd Beaty Szydło. Nie ma jednak nikogo kto był by w stanie uczynić pospolite ruszenie, bo naród zna już wszystkich cwaniaków którzy przewinęli się w ostatniej dekadzie więc nikomu nie zaufa. Pan Wałęsa wie że akta ,, TW BOLEK,, nic nie znaczą w świetle prawa a nawet nie są w stanie zburzyć jego reputacji. Są jednak w stanie wywołać szum społeczny gdzie Pan Wałęsa dodaje własnej dramaturgi swoim aktorski zachowaniem. Taki wielki format jak Wałęsa tłumaczy się jak dziecko w internecie, nie korzysta z prawnej drogi, sądu, biegłych, mecenasów, i wypowiada się sam w tak ,,poważnej sprawie bez pełnomocnika czy rzecznika???????????????? Za parę dni pojawi się człowiek lub grupa ludzi którzy wydadzą orzeczenie iż materiały są fałszywe a Pan Wałęsa stanie się podwójnym bohaterem i cierpiętnikiem na wyżynach. To spowoduje iż będzie miał potrzebny elektorat do przeprowadzenia kontr rewolucji PiS. Pan Wałęsa ma wciąż wsparcie największych kanalii i malwersantów tego świata ale mają za dużo do stracenia by personalnie bronić swojej hucpy, więc pan Wałęsa robi znów za kozła ofiarnego dla rozpasionych, klik salonowych. Za pamiętajcie to co napisałem bo wiem że mam rację. Skąd to wiem? To już moja sprawa :)