Wpis z mikrobloga

Pytanie do zaprawionych w JD, anulowalem dywaniki które miały inna wysyłkę od klawiatury z jednego zamówienia. Dziś przyszedł zwrot na PayPal za całe zamówienie 6,03$, a na JD tylko dywaniki pokazują się cancelled. Orientujecie się czy wgl mi to wyślą = free items czy całość prędzej czy później anuluja?
#jd
  • 17
bo widzę, że z kolegą ciężko dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@l4mp4:

Naprawde nie widzisz problemu u siebie? Naprawde masz problem z przeczytaniem ze zrozumieniem maila ktorego dostales od paypala? Przychodzi ci po chinsku czy w jakim jezyku?

A jak jestes tak bardzo ograniczony, aby zozumiec pare zdan po polsku, to trudno ci bedzie pomoc.
@sylwek2k: o kierwa... Co się z ludźmi dzieje, chyba dosyć internetu na dzisiaj. Czy ty widzisz Mirku co ja w ogóle piszę i o co pytam? No chyba nie o mail PayPal tylko o to że jedno jest cancelled a drugie z tego samego zamówienia nie. Łopatologicznie już rozumiesz?
No chyba nie o mail PayPal tylko o to że jedno jest cancelled a drugie z tego samego zamówienia nie. Łopatologicznie już rozumiesz?


@l4mp4:

A TY lopatologicznie nie rozumiesz, ze nie dostales zwrotu calosci kwoty od paypala, tylko za czesc ktora sam anulowales? Jakbys to wiedzial i w koncu to zrozumial, to nie byloby problemu z reszta pytania.
ty sie odzywasz


@n00_:

uzyles mojego nicka, nie wiem po co. Naprawde zaluje ze cxzarna lista jest tak bardzo mala.

A nie masz czasem dopisku częściowy zwrot ? ( na samym początku maila , przed podsumowaniem )


@looki69:

Ma, ale jeszcze nie ogarnal czytania ze zrozumieniem :D
@sylwek2k: jak mi przykro ;-) klocek czuje się dotknięty ;-) inna sprawa to że mnie wrzucisz na czarną nie zmieni tego że się będziesz dalej ośmieszał ;-)
klocek czuje się dotknięty


@n00_:

masz jakis fetysz? Az mnie zmobilizowales, aby kogos innego wyrzucic z czarnej. Bo po mam sie znizac do twojego poziomu, wszak wtedy pokonasz mnie doswiadczeniem...
@sylwek2k: widzę ze tylko potrafisz moje teksty kopiować xD ale przynajmniej wiem że już mam następnego fan boy'a który mnie śledzi na wykopie. buhahahaxD
@sylwek2k: sorry mam życie, nie siedzę cały dzień na wypoku
@looki69: Handlowiec: Jingdong E-COMMERCE (TRADE) HONG KONG CORPORATION LTD właśnie wysłał Ci pełny zwrot pieniędzy $6,14 USD w związku z dokonanym przez Ciebie zakupem.

@n00_: wrócę do domu sprawdzę jak na koncie to wygląda, dzięki