Wpis z mikrobloga

Pora na moją czwartą wrzutkę w tagu #zdysku. Zapraszam kolejne osoby do tworzenia swoich wrzutek pod tym tagiem :) dzięki jednej wrzutce z wieloma komentarzami nie robimy śmietnika tapetowego w tagach #tapetacodzienna #tapetanadzis oraz #carboners #motoryzacja #samochody #wykopcarsavenue i #garazmarzen.

Przypomnę zasady :)
1. Nie spamujemy tagu jedną wrzutką. Robiąc wpis, kolejne tapety/grafiki/zdjęcia/obrazy tego dnia wrzucamy jako komentarze do niego.
2. Proszę, aby wrzucając tapetę/grafikę/zdjęcie/obraz krótko napisać, dlaczego ją zapisaliście. Chociaż jednym zdaniem.
3. Dbajcie o jakość tagu i wrzucajcie raczej dobrej jakości materiał :)

No to cóż, kontynuuję temat #jdmboners, bo mam tego jeszcze nie mało, a dzieląc się z wami czuję ulgę na sercu wiedząc, że może chociaż część materiału trafi w czyjeś gusta :)


Jeśli ktoś będzie chciał, żeby go zawołać w kolejnej części wrzutki (bo to nie będzie ostatnia część wrzuty z tematyką JDM) to proszę plusować ten wpis :) Przy każdej wrzucie będę wołał osoby plusujące ostatni wpis (nie komentarz do wpisu) ;)

No dobra, trochę się rozpisałem, ale lecimy z tym koksem :D

Zaczynamy bardzo klimatycznym ujęciem najprawilniejszej Hondy w historii :)
e.....o - Pora na moją czwartą wrzutkę w tagu #zdysku. Zapraszam kolejne osoby do two...

źródło: comment_Dj3LoJ4ttS8AXgHr2qwPUMwUCqk7CplO.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz